Club XXL Tekerlekli Banyo Tuvalet Sandalyesi

  • Marka : Herdegen
  • Ürün Kodu : TSDCLXXL
Yeni
- +

7 gün içinde iade kabul edilmektedir.

Bu üründe iade kabul edilmemektedir.

Yüksek kilolu hastalar için özel olarak tasarlanmış olan Club XXL, kare borulu yapısı, hareketsiz kolçakları ve kapaklı kovası ile birliktedir. Metal kaplı gövdesi ile suya karşı dayanıklıdır. 2 kalın ve kaliteli kolçaklar arasında bulunan geniş mesafe kullanacak olan kişinin sandalyeye transferini ve kovanın giriş çıkışını kolaylaştırır.
Favorilere Ekle
Bakanlık tarafından açıklanan yeni yasa gereği ürünlerimizin fiyatları kaldırılmıştır. Ürün hakkındaki fiyat bilgisi ve diğer sorularınız için 0212 873 63 36 / 0216 541 01 46 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak uzman kadromuzdan bilgi alabilirsiniz.

Herdegen Club XXL Banyo ve Tuvalet Sandalyesi

 
Yüksek kilolu hastalar için özel olarak tasarlanmış olan Club XXL, kare borulu yapısı, hareketsiz kolçakları ve kapaklı kovası ile birliktedir. Metal kaplı gövdesi ile suya karşı dayanıklıdır.
 
2 kalın ve kaliteli kolçaklar arasında bulunan geniş mesafe kullanacak olan kişinin sandalyeye transferini ve kovanın giriş çıkışını kolaylaştırır.

 

Teknik Özellikler:

 
130 Kg. Taşıma Kapasitesi vardır.
 Toplam Yükseklik: 92 cm.
Toplam En : 61-81 cm.

 

Club XXL Tekerlekli Banyo Tuvalet Sandalyesi

Garanti Kapsamı

2 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır.
Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir.
Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünleriın kargo gönderimleri müşteriye aittir.
Lütfen ürünleri göndermeden önce bizim ile iletişime geçiniz.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.