Engelli Çocuk Puseti Ulises Evo

Yeni
- +

14 gün içinde iade kabul edilmektedir.

Bu üründe iade kabul edilmemektedir.

Katlanabilir Alüminyum – Çelik şasesi sayesinde taşıma ve katlama kolaylığı sağlar. Kullanıcının isteği doğrultusunda sırtı oturur ve yatar pozisyonda tilt edilebilir. Ayarlanabilir koltuk derinliği ve genişliği ile kullanıcı ölçüsüne göre oturma sağlanır. Ters konumlanabilen, geri dönüşümlü koltuk ünitesi sayesinde kullanıcıyı refakatçiye dönük veya refakatçiye ters yönde pozisyonlandırılabilir. Her tekerlek için bağımsız fren sistemleri bulunmaktadır. 5 nokta emniyet kemer sistemi ile kullanıcıya tam koruma sağlar. Opsiyonel olarak yağmurluk ve uyku tulumu pusete dahil edilebilir. Katlanabilir çelik ve alüminyum şase, Yüksekliği ve genişliği ayarlanabilir arkalık, Açısı ayarlanabilir sırt dayanağı (oturan-yatay pozisyon), Ayarlanabilir koltuk genişliği ve derinliği, Genişliği ayarlanabilir yan destekler, Geri dönüşümlü koltuk ünitesi Uzunluğu ve pozisyonu ayarlanabilir ayaklık, Yüksekliği ayarlanabilir koltuk başlığı, Koruma ve konumlandırma yeleği, Opsiyonel oturma genişliği seçeneği: 25-30cm, Standart donanım: gölgelik, uyku tulumu, Yağmurluk seçeneği opsiyoneldir. Kullanım Alanı: Serebral Palsi, Spina Bifida ve Alt Ekstremite Bozuklukları olan çocuklar için konforlu dış mekan pusetleri. Kullanıcının doğru pozisyonlandırılmasıyla sağlıklı oturma sağlanır. Menşei:Polonya.
Favorilere Ekle
Bakanlık tarafından açıklanan yeni yasa gereği ürünlerimizin fiyatları kaldırılmıştır. Ürün hakkındaki fiyat bilgisi ve diğer sorularınız için 0212 873 63 36 / 0216 541 01 46 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak uzman kadromuzdan bilgi alabilirsiniz.

Engelli Çocuk Arabası Ulises Evo

 

Katlanabilir Alüminyum – Çelik şasesi sayesinde taşıma ve katlama kolaylığı sağlar. Kullanıcının isteği doğrultusunda sırtı oturur ve yatar pozisyonda tilt edilebilir. Ayarlanabilir koltuk derinliği ve genişliği ile kullanıcı ölçüsüne göre oturma sağlanır. Ters konumlanabilen, geri dönüşümlü koltuk ünitesi sayesinde kullanıcıyı refakatçiye dönük veya refakatçiye ters yönde pozisyonlandırılabilir. Her tekerlek için bağımsız fren sistemleri bulunmaktadır. 5 nokta emniyet kemer sistemi ile kullanıcıya tam koruma sağlar. Opsiyonel olarak yağmurluk ve uyku tulumu pusete dahil edilebilir. Katlanabilir çelik ve alüminyum şase, Yüksekliği ve genişliği ayarlanabilir arkalık, Açısı ayarlanabilir sırt dayanağı (oturan-yatay pozisyon), Ayarlanabilir koltuk genişliği ve derinliği, Genişliği ayarlanabilir yan destekler, Geri dönüşümlü koltuk ünitesi
Uzunluğu ve pozisyonu ayarlanabilir ayaklık, Yüksekliği ayarlanabilir koltuk başlığı, Koruma ve konumlandırma yeleği, Opsiyonel oturma genişliği seçeneği: 25-30cm, Standart donanım: gölgelik, uyku tulumu, Yağmurluk seçeneği opsiyoneldir. Kullanım Alanı: Serebral Palsi, Spina Bifida ve Alt Ekstremite Bozuklukları olan çocuklar için konforlu dış mekan pusetleri. Kullanıcının doğru pozisyonlandırılmasıyla sağlıklı oturma sağlanır. Menşei:Polonya.
Özellik Değer
Tilt Özelliği Var
Oturma Yeri Genişliği 34 - 48 cm
Muhteviyat Alüminyum
Ürün Ağırlığı 17 kg
Taşıma Kapasitesi 50 kg
Oturma Yeri Derinliği 22 - 42 cm

Engelli Çocuk Puseti Ulises Evo

Garanti Kapsamı

2 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır.
Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir.
Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünleriın kargo gönderimleri müşteriye aittir.
Lütfen ürünleri göndermeden önce bizim ile iletişime geçiniz.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.