Golfi G 140 Bariatrik Tekerlekli Sandalye

  • Marka : Golfi
  • Ürün Kodu : TSDG140
Yeni
- +

7 gün içinde iade kabul edilmektedir.

Bu üründe iade kabul edilmemektedir.

Ekstra güçlendirilmiş geniş gövde yapısı ve çift makas sistemi ile aşırı kilolu kullanıcılara özel olarak tasarlanan Golfi G140 modelimiz çelik şaseden üretilmiş. 3 farklı beden seçeneği bulunan bu ürünümüzün 205 kg taşıma kapasitesi mevcuttur. Açılabilir kolçak yapısı ile üst vücut kontrolü olan hastalarımız başkasına bağımlı olmadan koltuk, yatak, araba vb alanlara kolay transfer olabilir. Bunun yanı sıra kıvrımlı kolçak yapısı sayesinde masalara yaşanabilir özelliktedir. Çıkartılabilir ayaklıkları dar alanlarda manevra kabiliyetini arttırmaktadır. Katlanabilir olan Golfi G 140 Bariatrik Tekerlekli Sandalye, antibakteriyel döşemeye sahiptir. Bu sayede uzun süreli oturumlarda bakteri oluşumunu engeller. Ürünün üzerinde bulunan özel minder sayesinde kullanıcıya ekstra konfor sağlamaktadır.
Favorilere Ekle
Bakanlık tarafından açıklanan yeni yasa gereği ürünlerimizin fiyatları kaldırılmıştır. Ürün hakkındaki fiyat bilgisi ve diğer sorularınız için 0212 873 63 36 / 0216 541 01 46 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak uzman kadromuzdan bilgi alabilirsiniz.

Golfi G 140 Bariatrik Tekerlekli Sandalye

Ekstra güçlendirilmiş geniş gövde yapısı ve çift makas sistemi ile aşırı kilolu kullanıcılara özel olarak tasarlanan Golfi G140 modelimiz çelik şaseden üretilmiş. 3 farklı beden seçeneği bulunan bu ürünümüzün 205 kg taşıma kapasitesi mevcuttur. Açılabilir kolçak yapısı ile üst vücut kontrolu olan hastalarımız başkasına bağımlı olmadan koltuk, yatak, araba vb alanlara kolay transfer olabilir. Bunun yanı sıra kıvrımlı kolçak yapısı sayesinde masalara yaşanabilir özelliktedir. Çıkartılabilir ayaklıkları dar alanlarda manevra kabiliyetini arttırmaktadır. Katlanabilir olan Golfi G 140 Bariatrik Tekerlekli Sandalye, antibakteriyel döşemeye sahiptir. Bu sayese uzun süreli oturumlarda bakteri oluşumunu engeller. Ürünün üzerinde bulunan özel minder sayesinde kullanıcıya ekstra konfor sağlamaktadır.
 
Golfi G 140 Bariatrik Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri
 
Çelik şase
Çift makas sistemi
3 farklı beden seçeneği
205 kg taşıma kapasitesi
Açılabilir kolçak
Açılabilir ve çıkartılabilir ayaklıklar
Ergonomik minder
 
 
Özellik Değer
Oturma Yeri Genişliği 50-55-60 cm
Muhteviyat Çelik
Ürün Ağırlığı 20 kg - YENİ
Taşıma Kapasitesi 205 kg
Toplam Genişlik 74 cm
Toplam Uzunluk 114 cm
Katlanır Genişlik 29 cm
Arka Teker 24'' PU Dolgu
Ön Teker 8'' PU Dolgu
Kolçak Yüksekliği 25 cm
Koli Ölçüleri 82x32x90 cm
Oturma Yeri Derinliği 45 cm
Oturma Yeri Yüksekliği 52 cm
Refakatçi Freni Yok
Sırt Yüksekliği 48 cm
Toplam Yükseklik 93 cm

Golfi G 140 Bariatrik Tekerlekli Sandalye

Garanti Kapsamı

2 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır.
Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir.
Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünleriın kargo gönderimleri müşteriye aittir.
Lütfen ürünleri göndermeden önce bizim ile iletişime geçiniz.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.