Hippo Engelli Çocuk Puseti

Yeni
- +

7 gün içinde iade kabul edilmektedir.

Bu üründe iade kabul edilmemektedir.

Hippo Engelli Çocuk Puseti, çift taraflı kullanım imkanı sunan çocuk sandalyemiz amortisör sistemi ile de sürüş sırasında sarsılmayı azaltır. Yağmur, güneş ve rüzgardan korunması için ayarlanabilir oldukça büyük gölgeliği bulunmaktadır. Çocuğunuzu güvenle kullanabilmeniz için 5 kademeli emniyet kemeri sayesinde hem siz hemde çocuğunuz rahat etmiş olur. Ayrıca ön tekerlerin dönerli olması manevra kabiliyetini arttırıp dar alanlardan geçişleri kolaylaştırıyor.
Favorilere Ekle
Bakanlık tarafından açıklanan yeni yasa gereği ürünlerimizin fiyatları kaldırılmıştır. Ürün hakkındaki fiyat bilgisi ve diğer sorularınız için 0212 873 63 36 / 0216 541 01 46 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak uzman kadromuzdan bilgi alabilirsiniz.

Hippo Engelli Çocuk Puseti

 
karşılamaya hazır.Üstün özellikleri ile günlük kullanım için mükemmel bir çocuk pusetidir.Döner ön tekerler ve ters çevrilebilir koltuk ünitesi ile donatılmış olan bu araç tam ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir model.Büyük ayarlanabilir güneşliği, gölgeliği ile rüzgar, yağmur ve güneşten korur ve daha da önemlisi, hava koşullarından bağımsız olarak dinlenmeyi sağlar.Amortisörler sürüş sırasında titreşimi yumuşatır ve yan desteklerle bağlanan 5 noktalı emniyet kemerleri çocuğunuza doğru pozisyon ve güvenliği sağlar
 
Birçok ilginç ve kullanışlı çözümle donatılmış yeni ve geliştirilmiş özel çocuk arabası HIPPO Engelli Puseti ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazır.Üstün özellikleri ile günlük kullanım için mükemmel bir çocuk pusetidir.Döner ön tekerler ve ters çevrilebilir koltuk ünitesi ile donatılmış olan bu araç tam ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir model.Büyük ayarlanabilir güneşliği, gölgeliği ile rüzgar, yağmur ve güneşten korur ve daha da önemlisi, hava koşullarından bağımsız olarak dinlenmeyi sağlar.Amortisörler sürüş sırasında titreşimi yumuşatır ve yan desteklerle bağlanan 5 noktalı emniyet kemerleri çocuğunuza doğru pozisyon ve güvenliği sağlar.Hippo Engelli Çocuk Puseti, çift taraflı kullanım imkanı sunan çocuk sandalyemiz amortisör sistemi ile de sürüş sırasında sarsılmayı azaltır. Yağmur, güneş ve rüzgardan korunması için ayarlanabilir oldukça büyük gölgeliği bulunmaktadır. Çocuğunuzu güvenle kullanabilmeniz için 5 kademeli emniyet kemeri sayesinde hem siz hemde çocuğunuz rahat etmiş olur. Ayrıca ön tekerlerin dönerli olması manevra kabiliyetini arttırıp dar alanlardan geçişleri kolaylaştırıyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Hippo Engelli Çocuk Puseti Genel Özellikleri


Çift taraflı kullanım imkanı sunar
Amortisör sistemi ile de sürüş sırasında sarsılmayı azaltır
Yağmur, güneş ve rüzgardan korunması için ayarlanabilir oldukça büyük gölgeliği bulunmaktadır
Çocuğunuzu güvenle kullanabilmeniz için 5 kademeli emniyet kemeri bulunmakta
Ayrıca ön tekerlerin dönerli olması manevra kabiliyetini arttırıp dar alanlardan geçişleri kolaylaştırır
4 renk seçeneği bulunmakta; yeşil, mavi, kırmızı, beyaz
360 Derece Dönebilen Ön Tekerler


Hippo Engelli Çocuk Puseti Teknik Özellikleri

Sembol Ölçüm Birim Beden 1 Beden 2
W Kullanıcı Yüksekliği cm 70-100 90-120
A Koltuk Genişliği cm 20*/31 34
L Koltuk Derinliği cm 28 32
C Kafalık Yüksekliği cm 40-51*/44-54 55-64
E Sırt Genişliği cm 31 34
F Ayaklık Uzunluğu cm 20*,24*/16,20 22,26,30
  Sırt Yüksekliği cm 40*/45 55
L1 Kolçaklar Arası cm 18 22
  Ayak Plakası Uzunluğu cm 14 18,5
X Sırt Eğim Açısı ° 90-140 90-140
Y Koltuk Eğim Açısı ° 10 10
Z Ayaklıklar Eğim Açısı ° 90-180 90-180
  Maksimum Kullanıcı Ağırlıcı kg 20 30

 

Hippo Engelli Çocuk Puseti

Garanti Kapsamı

2 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır.
Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir.
Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünleriın kargo gönderimleri müşteriye aittir.
Lütfen ürünleri göndermeden önce bizim ile iletişime geçiniz.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.