Poylin P315 Merdiven İnme-Çıkma Cihazı

  • Marka : Poylin
  • Ürün Kodu : TSDP315Y
Yeni
- +

7 gün içinde iade kabul edilmektedir.

Bu üründe iade kabul edilmemektedir.

Poylin P315 Merdiven İnme-Çıkma Cİhazı, akülü olarak çalışır ve paletli bir sisteme sahiptir. Kullanıcının oturma platformuna geçişi sağlanır ve sonrasında refakatçi tuşlar eşliğinde yukarı-aşağı hareketini sağlar. Arkada bulunan refakatçi aşırı bir kas gücü uygulamadan sadece tutma eylemi gerçekleştirir. Paletler merdiven üzerindeyken refakatçi hareket tuşlarını bıraksa dahi herhangi bir kayma durumu yaşanmaz ,cihaz güvenli bir şekilde durmaya devam eder. Gerek kullanımda gerekse depolama açısından oldukça kompakt yapıdadır ve hafiftir. Kullanımı oldukça basit ve güvenli olan bu ürünümüzün baş desteği seviyesi ve refakatçi tutma kolu yüksekliği istenildiği gibi ayarlanabilir. İstenildiğinde akü kutusu yerinden çıkartılabilir ve bağımsız olarak şarj edilebilir. Olası bir arıza durumunda iki kişi tarafından manuel olarak transferi sağlayacak yardımcı kollara sahiptir. Merdivenlerin dikliğine göre palet açısı iki kademeli seçeneğe sahiptir bunun yanı sıra arka tekerleklerde bağımsız fren mekanizması vardır. Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliğince aranan engellilerin erişilebilirliğini sağlayan taşıma ve iletme sistemleri şartına uygundur. CE belgesine sahiptir. Sürücü kursları, anaokulları, özel okullar, etüt merkezleri vb. MEB´e bağlı tüm kurumlara uygundur.
Favorilere Ekle
Bakanlık tarafından açıklanan yeni yasa gereği ürünlerimizin fiyatları kaldırılmıştır. Ürün hakkındaki fiyat bilgisi ve diğer sorularınız için 0212 873 63 36 / 0216 541 01 46 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak uzman kadromuzdan bilgi alabilirsiniz.

Poylin P315 Merdiven İnme-Çıkma Cihazı 


Poylin P315 Merdiven İnme-Çıkma Cİhazı, akülü olarak çalışır ve  paletli bir sisteme sahiptir. Kullanıcının oturma platformuna geçişi sağlanır ve sonrasında refakatçi tuşlar eşliğinde yukarı-aşağı hareketini sağlar. Arkada bulunan refakatçi aşırı bir kas gücü uygulamadan sadece tutma eylemi gerçekleştirir. Paletler merdiven üzerindeyken refakatçi hareket tuşlarını bıraksa dahi herhangi bir kayma durumu yaşanmaz, cihaz güvenli bir şekilde durmaya devam eder. Gerek kullanımda gerekse depolama açısından oldukça kompakt yapıdadır ve hafiftir. Kullanımı oldukça basit ve güvenli olan bu ürünümüzün baş desteği seviyesi ve refakatçi tutma kolu yüksekliği istenildiği gibi ayarlanabilir. İstenildiğinde akü kutusu yerinden çıkartılabilir ve bağımsız olarak şarj edilebilir. Olası bir arıza durumunda iki kişi tarafından manuel olarak transferi sağlayacak yardımcı kollara sahiptir. Merdivenlerin dikliğine göre palet açısı iki kademeli seçeneğe sahiptir  ve bunun yanı sıra arka tekerleklerde bağımsız fren mekanizması vardır. Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliğince aranan engellilerin erişilebilirliğini sağlayan taşıma ve iletme sistemleri şartına uygundur. EC belgesine sahiptir. Sürücü kursları, anaokulları, özel okullar, etüt merkezleri vb. MEB´e bağlı tüm kurumlara uygundur.
 

Poylin P315 Merdiven İnme-Çıkma Cİhazı Genel Özellikleri


Ayarlanabilir baş desteği 
Ayarlanabilir refakatçi tutma kolu yüksekliği
Basit ve güvenli kullanım
Hafif ve kompakt yapı
Merdivenlerin dikliğine göre ayarlanabilir 2 kademeli palet açısı
Çıkarılabilir akü kutusu sayesinde bağımsız şarj imkanı
Arka tekerleklerde bağımsız fren mekanizması

 

Ürünün Kullanımı


Anahtarı koltuğun altındaki kontak yerine yerleştiriniz.
Sağa çevirerek kontağı ON konumuna getiriniz.
Tutamaçın üzerindeki  KIRMIZI switchi "I" konumuna getiriniz.
Merdivenden inmek için SARI butona basınız.
Merdivenden çıkmak için YEŞİL butona basınız.
Taşıma işlemi bitince tutamaçtaki KIRMIZI switchi "0" konumuna getiriniz.
Kullanmadığınız zaman anahtarı OFF durumuna getirerek çıkarınız.
Aküyü yerinden çıkarmak için motor bağlantı soketini sökünüz
Anahtarı bastırarak sağa çeviriniz ve çekiniz.

 

Aküler ve Şarj


Akü şarj cihazı Kırmızı yanıyorsa şarj oluyor Yeşil yandığında şarj işlemi tamamlanmıştır.
Tam dolum için akülerinizi 8-10 saat şarj ediniz.
Akü istenildiğinde yerinden çıkarılabilir, bağımsız olarak şarj edilebilir.
Aküyü ve motoru yağmur, kar vs ıslak ve nemli ortamlardan uzak tutunuz.

 

Güvenlik


Her koşulda emniyet kemeri takılması ve kolçakların inik pozisyonda olması zorunludur.
Transfer sandalyesi manuel modda iki kişiyle taşınmalıdır.

 

 

 

Poylin P315 Merdiven İnme-Çıkma Cihazı

Garanti Kapsamı

2 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır.
Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir.
Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünleriın kargo gönderimleri müşteriye aittir.
Lütfen ürünleri göndermeden önce bizim ile iletişime geçiniz.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.