Kadıkoy Showroom Mağaza

Tekerlekli Sandalye Dünyası, Beylikdüzünden Sonra KADIKÖY'de !


Bedensel engellilere özel ve tüm yaşamsal ihtiyaçlarına yönelik binlerce ürünü tek bir çatı altında internet üzerinden satışa sunan,
hemde showroom mağazaları ile müşterilerine deneme ve karşılaştırma imkanı sunan, Tekerlekli Sandalye Dünyası,
Beylikdüzünden sonra şimdi de KADIKÖY'de hizmetinizde.

Üstlenmiş olduğumuz misyon ile, Türkiye'de (dünyada) kendini marka olarak kanıtlamış, birbirinden kaliteli, tüketici müşteri güveni/beğenisi kazanmış markaların bine yakın farklı model ürününü, en uygun fiyat garantisi ile internet sitemizde müşterilerimizin tercihine sunmaktayız. En iyi, doğru, kaliteli ve detaylı ürün açıklamalarını, en çok ürün çeşidini, en uygun fiyat garantisi ve ekonomik fırsatları tekerlekli sandalye dünyasında sizlere sunmaktayız. Bunu sürekli kılmak için sürekli çalışacağız, sürekli yenileneceğiz. Her durumda Koşulsuz Müşteri Memnuniyetini her daim esas alacağız.

Tekerlekli Sandalye Dünyası olarak, Beylikdüzünde Genel Merkezimizin dışında, İstanbul Outlet Park Alışveriş Merkezinde 140 metrekare engellilere özel bir showroomumuz da bulunmaktadır. Bu showroom da müşterilerimiz, birbirinden farklı onlarca model tekerlekli sandalyeye (akülü-manuel-çocuk) dokunabiliyor, görebiliyor, deneyebiliyor ve karşılaştırabiliyorlar. Böylelikle ürün seçimleri daha kolay ve en doğrusu olurken ihtiyacına en uygun ürünüde belirleyebiliyorlar.

Şimdi bu rahatlığı ve alışveriş deneyimizini İstanbul Anadolu yakası müşterilerimizde yaşayabilsin diye çok merkezi bir noktada (engelliler açısından ulaşımın maxsimum mümkün olduğu) Showroom Mağazamızı açmış bulunmaktayız.


Adres: Hasanpaşa Mahallesi, Kurbağalıdere Caddesi No:29 Kadıköy
Kadıkoy Belediyesi Tam Karşısı
AKP Kaköy Şubesinin Yanı
Metrobüs Son 
Durak  (SöğütlüÇeşme) Karşısı 


Ürün çeşitliğimizde ki zenginlik, bedensel engellinin olası tüm ihtiyaçlarını tek bir noktadan karşılayabilme ve karşılaştırabilme imkanı sunmaktadır.
Ürün gruplarımızın başında;

Akülü Tekerlekli Sandalye
Manuel Tekerlekli Sandalye
Ayağa Kaldıran Sandalye
Çoçuk Tekerlekli Sandalye
Scooter (Sukutır)
Banyo Tuvalet Sandalyesi
Engelli Tekerlekli Sandalye Rampaları
Hasta Yatak Karyolaları

Gibi bir çok medikal ürüne erişebilirsiniz.

En ucuz fiyat garantisi, peşin fiyatına taksit imkanı, kaliteli hizmet ve yüksek müşteri memnuniyeti sunduğumuz internet sayfamızı mutlaka ziyaret etmenizi ve detaylı incelemenizi rica ederiz. Tekerlekli Sandalye Dünyası (TSD) Markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye şimdiden teşekkür ederiz.

Umarız ki; sizin içinde ihtiyacınıza uygun olan bir ürünü en iyi fiyat imkanı ile sunabiliriz. 


Sizleride bu keyifli, güvenli alışveriş deneyimine yaşamak üzere
Yeni Showroom Mağazamıza bekliyoruz.

0 216 541 0 146
0 216 541 0 176

0 542 570 75 75

Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.