Leo EASYGO Akülü Tekerlekli Sandalye

  • Marka : LEO
  • Ürün Kodu : TSDLeoEAS
Yeni
- +

gün içinde iade kabul edilmektedir.

Bu üründe iade kabul edilmemektedir.

Leo EASYGO Akülü Tekerlekli Sandalye modeli, katlanabilir özellikte akülü sandalye modelidir. Sırt kısmı kırılabilmektedir. Şasesi çelikten imal edilmiştir. iyi bir iç ve dış mekan aracıdır.
Favorilere Ekle
Bakanlık tarafından açıklanan yeni yasa gereği ürünlerimizin fiyatları kaldırılmıştır. Ürün hakkındaki fiyat bilgisi ve diğer sorularınız için 0212 873 63 36 / 0216 541 01 46 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak uzman kadromuzdan bilgi alabilirsiniz.

Leo EASYGO Akülü Tekerlekli Sandalye


Leo EASYGO Akülü Tekerlekli Sandalye modeli, katlanabilir özellikte akülü sandalye modelidir. Sırt kısmı kırılabilmektedir. Şasesi çelikten imal edilmiştir. iyi bir iç ve dış mekan aracıdır.

Leo EASYGO Genel Özellikler


Katlanabilir özelliktedir.
Şasesi çelikten üretilmiştir, sağlam yapıdadır.
İyi bir iç ve dış mekan akülü sandalyesidir.
Sırt kısmı depolama amaçlı ortadan ikiye kırılabilir.
Devrilmeyi önleyici antitiper tekerlekleri bulunur.
Kolçaklar ve ayaklıklar çıkartılabilir yapıdadır.
Güvenlik için emniyet kemeri bulunur.
İthal bir üründür.
 

Leo EASYGo Teknik Özellikler


Oturma genişliği: 45 cm
Toplam genişlik:  62 cm
Uzunluk: 99 cm
Yükseklik: 90 cm
Ağırlık: 60 Kg
Taşıma kapasitesi: 120 Kg
Akü gücü: 28 Amper
Motor gücü: 200 Watt
Erişim mesafesi: 25 Km
Maksimum Hızı: 6 Km/h
 

Leo EASYGO Garanti Kapsamı


Tüm Ürünlerimiz, 2 Yıl Ürün 10 Yıl Yedek Parça garantisi olarak Tedarikçi Firma Garantisi kapsamı altındadır. Ürünün ilk teslimatında garanti kapsamı ile ilgili her hangi bir sorun çıkması dahilinde 5 iş günü içerisinde ürünü firmamızın anlaşmalı kargosu ile Kargo bedeli tarafımıza ait olmak üzere firmamıza gönderebilirsiniz. Garanti kapsamında her hangi bir sorun çıkması halinde, gerekli olması durumunda yerinde servis veya belirteceğimiz en yakın yetkili servis noktamızın adresine kargo ile ürünün tamamı veya parçanın kendisinin gönderilmesi talep edilebilir. Anlaşmalı kargolarımız dışında her hangi bir ürün veya parça gönderilmesi durumunda Kargo bedeli müşteriye aittir. Lütfen ürünleri göndermeden önce adres ve diğer bilgiler için bizim ile iletişime geçiniz.

İnternet üzerinden satın alınan tüm ürünlerimizde, hiç bir sebep göstermeksizin 10 GÜN içerisinde iade edebilirsiniz. Bu garanti kapsamı, teslim aldığınız ürünün, tarafınızdan kullanılmamış ve herhangi bir yerine zarar gelmemiş olması durumunda geçerlidir. Ürünün ayıplı olması durumunda ise 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Mesafeli satışlar gereği sebepsiz iadelerde Kargo Bedeli müşteriye aittir.

Leo EASYGO Akülü Tekerlekli Sandalye

Garanti Kapsamı

2 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır.
Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir.
Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünleriın kargo gönderimleri müşteriye aittir.
Lütfen ürünleri göndermeden önce bizim ile iletişime geçiniz.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.