Meyra Brix Çocuk Tekerlekli Sandalye

  • Marka : Meyra
  • Ürün Kodu : TSDÇMSBRX
Yeni
- +

7 gün içinde iade kabul edilmektedir.

Bu üründe iade kabul edilmemektedir.

Meyra Brix çocuk tekerlekli sandalye, tasarım ödüllü bir çocuk tekerlekli sandalyesidir.Renk renk oturma üniteleri sayesinde çocuğunuzun sevdiği renkleri sandalye üzerinde kullanabilirsiniz. Hafif şasesi sayesinde taşınabilirlik - transfer oldukça kolaydır. Meyra Brix çocuk tekerlekli sandalye çoklu ayarlama seçenekleri ile 2 ile 7 yaş çocuklar yaşları için ideal bir tekerlekli sandalyedir.
Favorilere Ekle
Bakanlık tarafından açıklanan yeni yasa gereği ürünlerimizin fiyatları kaldırılmıştır. Ürün hakkındaki fiyat bilgisi ve diğer sorularınız için 0212 873 63 36 / 0216 541 01 46 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak uzman kadromuzdan bilgi alabilirsiniz.

 

Meyra Brix Çocuk Tekerlekli Sandalye

 

Evde ve ailede, erken çocukluk ve anaokullarında kullanım için uygundur. Erken bebeklik döneminde ilk yardım için de kullanılabilir. 2 ila 7 yaş arası çocuklar için aktif bakım sağlar. Alternatif hareket imkânları için yürüyüş eğitimine destek olarak imal edilmiştir. Tekerlekli sandalye çerçevesinden bağımsız, bireysel olarak ayarlanabilen oturma ünitesi mevcuttur. Koltuk genişlikleri 18 ila 36 cm arasındadır. Sırt yüksekliği ve açısı, koltuk yüksekliği ve açısı seçilebilir. Koltuk derinliği 18 - 36 cmdir. Kısa koltuk derinliklerine sahip daha büyük ayaklıklar için koltuk adaptörü mevcuttur. Hafif ve kullanışlı bir üründür. Ergonomik gidon / itme kolları vardır. Aletsiz ayarlanabilir koltuk derinliği mevcuttur. İtme kolu / itme kolları yüksekliği ayarlanabilir. Yan kısmı çıkarılabilir. Alt bacak uzunluğu ayarlanabilir. Tam taban, açı ayarlıdır. Basınçlı fren, eşlik eden kişi için fren (isteğe bağlı) değişebilir. 
 

Meyra Brix Çocuk Tekerlekli Sandalye Teknik Özellikleri

 
Oturma Genişliği: 18-32 cm
Oturma Derinliği: 18-28 cm, 22-32 cm, 26-36 cm
Toplam Genişlik: 46-60 cm, 54-68 cm
Sırt Yüksekliği: 20-34 cm
Toplam Yükseklik: 67.5 cm
Koltuk Açısı: 84-99º
Taşıma Kapasitesi: 40 kg
 

Meyra Brix Çocuk Tekerlekli Sandalye

Garanti Kapsamı

2 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır.
Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir.
Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünleriın kargo gönderimleri müşteriye aittir.
Lütfen ürünleri göndermeden önce bizim ile iletişime geçiniz.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.