Poylin Engelli Transfer Tahtası

  • Marka : Poylin
  • Ürün Kodu : TSDPTRANS
Yeni
- +

7 gün içinde iade kabul edilmektedir.

Bu üründe iade kabul edilmemektedir.

Poylin Engelli Transfer Tahtası günlük yaşamı kolaylaştırmak için tasarlanmış ve Özel Su kontrasından üretilmiştir. Kullanan kişinin transfer olmak istediği yer ile arasında köprü vazifesi görerek güvenli bir şekilde transfer olmasını sağlar. Bir yerden bir yere pratik ve kolay bir şekilde geçiş yapmasını sağlar. İstenilen ölçülerde temin edilebilir.
Favorilere Ekle
Bakanlık tarafından açıklanan yeni yasa gereği ürünlerimizin fiyatları kaldırılmıştır. Ürün hakkındaki fiyat bilgisi ve diğer sorularınız için 0212 873 63 36 / 0216 541 01 46 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak uzman kadromuzdan bilgi alabilirsiniz.

Poylin Engelli Transfer Tahtası Genel Özellikleri

 
Poylin Engelli Transfer Tahtası günlük yaşamı kolaylaştırmak için tasarlanmış ve  Özel Su kontrasından üretilmiştir. Kullanan kişinin transfer olmak istediği yer ile arasında köprü vazifesi görerek güvenli bir şekilde transfer olmasını sağlar. Bir yerden bir yere pratik ve kolay bir şekilde geçiş yapmasını sağlar. İstenilen ölçülerde temin edilebilir.

 

Poylin Engelli Transfer Tahtası Teknik Özellikleri

 
Uzunluk : 72,5 cm
Genişlik : 21 cm
Taşıma Kapasitesi : 110 kg
Malzeme : Özel Su Kontrası
 

Poylin Engelli Transfer Tahtası

Garanti Kapsamı

2 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır.
Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir.
Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünleriın kargo gönderimleri müşteriye aittir.
Lütfen ürünleri göndermeden önce bizim ile iletişime geçiniz.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.