Poylin P140 Fonksiyonel Tekerlekli Sandalye

  • Marka : Poylin
  • Ürün Kodu : TSDP140
Yeni
- +

7 gün içinde iade kabul edilmektedir.

Bu üründe iade kabul edilmemektedir.

Poylin P140 Multi Fonksiyonel Tekerlekli Sandalye modelimiz kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını ve talep ettikleri konforu tamamıyla karşılayan bir üründür. Uzun süreli kullanımlar için tasarlanmış koltuk konforuyla birlikte birçok spesifik özelliği de üzerinde bulunduran bu üründe kalitenin ve uygun fiyatın buluştuğu ürün modellerimizden bir tanesidir. Aranan ve istenen bir ürün olması sebebiyle geliştirerek satışa sunduğumuz bu ürün tam anlamıyla avrupai duruş ve konfor sergilemesiyle de hasta ve hasta yakınlarının güvenini tam olarak kazanmıştır.
Favorilere Ekle
Bakanlık tarafından açıklanan yeni yasa gereği ürünlerimizin fiyatları kaldırılmıştır. Ürün hakkındaki fiyat bilgisi ve diğer sorularınız için 0212 873 63 36 / 0216 541 01 46 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak uzman kadromuzdan bilgi alabilirsiniz.

Poylin P140 Fonksiyonel Tekerlekli Sandalye 

 
Özellikleriyle ve konforuyla öne çıkan bu üründe ergonomik tasarlanmış olan oturma ve sırtlık bölgesi hastanın uzun süreli kullanımlarında vücudunda yara ve rahatsızlık verici baskıyı ortadan kaldırmasını sağlar. Kullanıcıların en çok tercih ettikleri baş desteği de bu ürünün özelliklerinden biridir. Ayrıca tam hareketli (yukarı, aşağı) olarak ayarlanabilen kolçaklar sayesinde kullanıcı kendine uygun konumlanmayı tek başına ayarlayabilir. Kolçakların transfer özelliği de vardır. Bu sayede kullanıcı transfer işlemini büyük bir kolaylıkla sağlayabilir. Kan dolaşımı ve sindirim sisteminin düzenli çalışması açısından gerekli olan tilt pozisyonu (anne kucağı) da ürün üzerinde mevcuttur. Kullanıcının kısa veya uzun süreli dinlenme ihtiyaçlarından dolayı pistonlu tilt pozisyonunun yanında yine pistonlu olarak sırt yatma özelliğide ekstra bir konfor hizmeti sunmaktadır. Çıkartılabilen ve kalkar özelliği bulunan ayaklık bölgelerinin de kullanıcılar ve refakatçiler için gerekli, faydalı olduğunu düşünerek imaalat sürecinde bunuda ekleyerek ürüne bir artı daha katar. Refakatçi konforunu da bu üründe arka plana atmayarak; Refakatçi kolları ve geliştirilmiş fren sistemi de ekleyerek refakatçilerimizin de bazı problemlerini bu ürün üzerinde çözebilir. Aynı zaman da bas cıkar özelliği bulunan arka tekerlekler sayesinde ürünü taşıma, depolama gibi amaçlarda kullanmak için uygun hale getirilmiştir. Alüminyum şaseden oluşan bu ürün modelimizde görünüşünden daha hafif bir ağırlık birimi olduğunu söylemek de mümkündür. Ürünümüz aynı zamanda modülerdir. Şasede bulunan yükseltme, alçaltma özelliğini sadece 2 dakika içerisinde ayarlamanız mümkündür. Her kullanıcıya, alana ve zemine göre ayarlanabilir olması da hasta ve hasta yakınlarının güvenini tam olarak kazanmış bir modeldir.

 

Poylin P140 Fonksiyonel Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri

 
Pistonlu sırt yatar
Pistonlu tilt (anne kucağı) pozisyonu,
Baş desteği
Çıkartılabilen ve kalkarlı ayak sistemi
Refakatçi kolları ve güvenli fren sistemi
Bas çıkar özellikli arka tekerlekler
Yükseltilip, alçaltılabilen transfer özellikli kolçak sistemi
Antibakteriyal ergonomik sırt ve oturma bölgesi
Alüminyum şase
Alüminyum fren sistemi
24" inç silikon dolgu arka tekerlekler
8" inç PU dolgu ön tekerlekler
Modüler olarak yükseltilip, alçaltılabilen şase yapısı
 
Özellik Değer
Oturma Yeri Genişliği 46 cm
Muhteviyat Alüminyum
Ürün Ağırlığı 42 kg - YENİ
Taşıma Kapasitesi 136 Kg
Şase Rengi Siyah
Toplam Genişlik 78-82 cm
Toplam Uzunluk 115 cm
Arka Teker 24'' PU Dolgu
Ön Teker 7'' Silikon Dolgu
Kolçak Yüksekliği 21-28 cm
Koli Ölçüleri 1150x720-820x1170 mm
Oturma Yeri Derinliği 46-51 cm
Oturma Yeri Yüksekliği 48-53 cm
Refakatçi Freni Var
Sırt Yüksekliği 53-58 cm
Toplam Yükseklik 117 cm

Poylin P140 Fonksiyonel Tekerlekli Sandalye

Garanti Kapsamı

2 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır.
Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir.
Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünleriın kargo gönderimleri müşteriye aittir.
Lütfen ürünleri göndermeden önce bizim ile iletişime geçiniz.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.