Poylin P201 Akülü Tekerlekli Sandalye

  • Marka : Poylin
  • Ürün Kodu : TSDP201K
Yeni
- +

7 gün içinde iade kabul edilmektedir.

Bu üründe iade kabul edilmemektedir.

Poylin Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye, katlanabilir ve sırt kırma özelliği sayesinde daha az yer kaplama özelliği ile kullanıcının taşırken ve saklarken rahat etmesini sağlar. Kolçakları geriye kaldırılabilir ve yükseltilebilir. Bu sayede kullanıcının her iki taraftan da yan transferleri mümkün olabilmektedir. Arkada geriye düşmeyi engelleyeci anti – tipper tekerlekleri mevcuttur. Özel boyası sayesinde darbelere daha dayanıklı ve güçlü teknolojik motorlara sahiptir. 33 amper jel aküsü ile daha hızlı ve daha uzun mesafeler gidebilmektedir.
Favorilere Ekle
Bakanlık tarafından açıklanan yeni yasa gereği ürünlerimizin fiyatları kaldırılmıştır. Ürün hakkındaki fiyat bilgisi ve diğer sorularınız için 0212 873 63 36 / 0216 541 01 46 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak uzman kadromuzdan bilgi alabilirsiniz.

Poylin P201 (Jetty 101) Akülü Tekerlekli Sandalye

Poylin P201 Akülü Tekerlekli Sandalye, katlanabilir özelliği, sırt kırma özelliği sayesinde daha kullanışlı olup, katlanma özelliği kullanıcının taşırken ve saklarken rahat etmesini sağlar. Kolçakları geriye kaldırılabilir ve yükseltilebilir özelliği sayesinde yan transferi sağlar. Bu sayede her iki taraftanda yan transferleri mümkün olabilmektedir. Arkada geriye düşmeyi engelleyen anti tipper tekerlekleri mevcuttur. Özel boyası sayesinde darbelere daha dayanıklı. güçlü teknolojik motorları ve 33 amper jel aküsü ile daha hızlı ve daha uzun mesafeler gidebilmektedir. Katlanabilir sırtlık (sandalyenin katlanabilir olması gerek taşınması esnasında sağladığı pratiklik açısından gerekse kapladığı alanın küçültülmesi bakımından çok önemli bir özelliktir)
 
Özellik Değer
Tırmanma Açısı 12°
Oturma Yeri Genişliği 46 cm
Muhteviyat Çelik
Ürün Ağırlığı 57 kg
Taşıma Kapasitesi 136 Kg
Şase Rengi Kırmızı
Toplam Genişlik 65 cm
Toplam Uzunluk 104 cm
Katlanır Genişlik 33 cm
Arka Teker 62-203" PU Silikon Dolgu
Ön Teker 8'' PU Dolgu
Akü 2 X 33 Amp - Jel Akü
Erim Mesafesi 30 Km
Kolçak Yüksekliği 21 cm
Koli Ölçüleri 820x350x1000 mm
Maksimum Hız 7,4 Km/sa
Motor 2 x 340 W
Oturma Yeri Derinliği 41 cm
Oturma Yeri Yüksekliği 50 cm
Sırt Yüksekliği 43 cm
Toplam Yükseklik 96 cm

Poylin P201 Akülü Tekerlekli Sandalye

Garanti Kapsamı

2 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır.
Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir.
Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünleriın kargo gönderimleri müşteriye aittir.
Lütfen ürünleri göndermeden önce bizim ile iletişime geçiniz.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.