Poylin P268 Akülü Tekerlekli Sandalye

  • Marka : Poylin
  • Ürün Kodu : TSDP268
Yeni
- +

7 gün içinde iade kabul edilmektedir.

Bu üründe iade kabul edilmemektedir.

Poylin P268 Akülü Tekerlekli Sandalye Modelimiz, konforlu, sırt yatarlı ve ayarlanabilir kaptan koltuklu, çıkarılabilir ve kalkabilir kollar, dayanıklı ayaklık paletleri ve geriye düşmeyi engelleyici denge tekerleği, 900 Watt (450W X 2) güçlü motor özellikleri vardır. 55 Amper Aküsü ile daha güçlü ve daha uzun mesafelerde yol alabilmektedir. Oldukça kullanışlı, dayanıklı, konforlu ve arazi tip bir akülü sandalyedir. 180 Kg taşıma kapasitesine sahiptir. Kullanıcının isteği ve kilosuna göre kolçakların ve ayak paletinin genişliği ayarlanabilmektedir. Amerikan tipi Curtis Joyistik ile uzun yıllar kullanabileceğiniz dayanıklı sağlam bir modeldir. Güçlü motoru ve büyük tekerlekleri ile engel tanımaz bir araçtır.
Favorilere Ekle
Bakanlık tarafından açıklanan yeni yasa gereği ürünlerimizin fiyatları kaldırılmıştır. Ürün hakkındaki fiyat bilgisi ve diğer sorularınız için 0212 873 63 36 / 0216 541 01 46 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak uzman kadromuzdan bilgi alabilirsiniz.

Poylin P268 Akülü Sandalye Genel Özellikleri

Poylin P268 Akülü Tekerlekli Sandalye Modelimiz, konforlu, sırt yatarlı ve ayarlanabilir kaptan koltuklu, çıkarılabilir ve kalkabilir kollar, dayanıklı ayaklık paletleri ve geriye düşmeyi engelleyici denge tekerleği, 900 Watt (450W X 2) güçlü motor özellikleri vardır. 55 Amper Aküsü ile daha güçlü ve daha uzun mesefelerde yol alabilmektedir. Oldukça kullanışlı, dayanıklı, konforlu ve arazi tip bir akülü sandalyedir. 180 Kg taşıma kapasitesine sahiptir. Kullanıcının isteği ve kilosuna göre kolçakların ve ayak paletinin genişliği ayarlanabilmektedir. Amerikan tipi Curtis Joyistik ile uzun yıllar kullanabileceğiniz dayanıklı sağlam bir modeldir. Güçlü motoru ve büyük tekerlekleri ile engel tanımaz bir araçtır.
Güçlü Motorları, Geniş, dişli ön ve arka havalı Gri tekerleri, yüksek aydınlık veren özel sinyal ve aydınlatma sistemi ve dahası için uzman satışcılarımızdan bilgi alınız.
 

 

Özellik Değer
Tırmanma Açısı 12°
Oturma Yeri Genişliği 46 cm
Muhteviyat Çelik
Ürün Ağırlığı 88 kg
Taşıma Kapasitesi 136 Kg
Şase Rengi Gri
Toplam Genişlik 65 cm
Toplam Uzunluk 104 cm
Arka Teker 14"x4" Havalı Şişme
Ön Teker 10"x3" Havalı Şişme
Oturma Yeri Derinliği 41 cm
Toplam Yükseklik 96 cm
Oturma Yeri Yüksekliği 50 cm
Sırt Yüksekliği 43 cm
Kolçak Yüksekliği 21 cm
Erim Mesafesi 50 Km
Koli Ölçüleri 770x710x890 mm
Maksimum Hız 6,4 Km/sa
Motor 2 X 450 W
Akü 2 X 55 Amp - Jel Akü

Poylin P268 Akülü Tekerlekli Sandalye

Garanti Kapsamı

2 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır.
Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir.
Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünleriın kargo gönderimleri müşteriye aittir.
Lütfen ürünleri göndermeden önce bizim ile iletişime geçiniz.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.