Poylin P958Y Alüminyum Özellikli Yetişkin Manuel Tekerlekli Sandalyesi

  • Marka : Poylin
  • Ürün Kodu : TSDP958Y
Yeni
- +

7 gün içinde iade kabul edilmektedir.

Bu üründe iade kabul edilmemektedir.

Poylin P958Y model, özellikli yetişkin tekerlekli sandalyesidir. Alüminyum gövdeden oluşan bu manuel tekerlekli yetişkin sandalyesi uygun fiyatı ile dikkat çekmektedir. Kullanıcılarımızın rahat bir şekilde kullanabilmesi için tasarlanmış bu modelin oturma yeri ve sırtı tam olarak yatmaktadır. Boyun yastığının ayarlanabilir olması da kullanıcılarımızın konforlu bir şekilde sandalye üzerinde zaman geçirmesini sağlamaktadır. Refakatçi freni ve emniyet kemeri hem kullanıcıya hem de refakatçiye sorunsuz bir sürüş imkanı sağlamaktadır. Katlanabilir ve çıkartılabilir ayak koyma yeri ile ayarlanabilir ve çıkartılabilir kol koyma yeri mevcuttur. İthal bir üründür.
Favorilere Ekle
Bakanlık tarafından açıklanan yeni yasa gereği ürünlerimizin fiyatları kaldırılmıştır. Ürün hakkındaki fiyat bilgisi ve diğer sorularınız için 0212 873 63 36 / 0216 541 01 46 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak uzman kadromuzdan bilgi alabilirsiniz.

Poylin P958Y Yetişkin Spastik Sandalyesi

 

P958Y modelimiz vucüt fonksiyonları kontrol etmekte güçlük çeken kullanıcılar için özel tasarlanmış olup. Özellikleri bu tip kullanıcılara göre diyazn edilmiştir. Ürün içerisinde bulunan sırt yatar özelliği sayesinde kullanıcımızın vucüdunun uzun süreli hareketsiz kalmasından dolayı oluşan rahatsızlıklarını gidermesi amacıyla tasarlanmıştır. Ayak kalkar özelliği de bu kullanıcılarımızda kan dolaşımından dolayı ödem vb rahatsızlıkları önlemek amacıyla düşünülüp ürüne eklenmiştir. Aynı zamanda ürün üzerinde başlıca göze çarpan özelliklerden biri olan tilt pozisyonu kan dolaşımı ve sindirim sisteminin düzenli çalışmasını sağlamaktadır. Çıkartılabilen ve ayarlanabilen kolçak özelliği ise kullanıcının koltuk, yatak vb alanlardan kolaylıkla transferini sağlamakta ve ayarlanabilen kolçaklar sayesinde istenilen seviyede kullanmasına yardımcı olmaktadır. Refakatçi kullanımlı olan bu sandalye modelimizde refakatçilerimizin yaşadıkları problemleri göz önüne alarak uygulamış olduğumuz üst düzey kontrol, fren sistemi ve güvenlik düzeyleri üst seviyeler de tutulmuştur. Kullanıcı üründe bulunan baş, yan ve bacak arası desteği sayesin de vücud kontrolünün sağlanmasında kolaylık göstermektedir. Bu opsiyonlar direk olarak vücuda temas ettiği için kullanıcı da oluşabilecek Dekubitus ülseri (Bası yarası) diye adlandırdığımız rahatsızlıkların oluşmaması için hava delikli, yumuşak dokulu malzemeden imal edilmiştir.
 

Poylin P958Y Yetişkin Spastik Sandalyesi Genel Özellikleri

 

Ayarlanabilir boyun yastığı
Tam yatan sırt ve oturma yeri
Katlanabilir şase
Katlanabilir ve çıkartılabilir ayak koyma yeri
Ayarlanabilir ve çıkartılabilir kol koyma yeri
Elektrostatik boya
Çelik profil gövde
Refakatçi freni
Elektrostatik boya
Emniyet kemeri
İlave arka denge tekerleri (ANTİPPER)
16" havalı arka tekerlekler
6" ön yumuşak dolgu tekerlekler
İthal bir üründür
 
Özellik Değer
Oturma Yeri Genişliği 46 cm
Muhteviyat Çelik
Ürün Ağırlığı 22 kg - YENİ
Taşıma Kapasitesi 130 Kg
Toplam Genişlik 61 cm
Toplam Uzunluk 103 cm
Katlanır Genişlik 30 cm
Arka Teker 16'' Havalı Şişme
Arka Teker 16" PU Silikon Dolgu
Arka Teker 5" PU Silikon Dolgu
Ön Teker 6" PU Silikon Dolgu
Kolçak Yüksekliği 25 cm
Koli Ölçüleri 810x400x970 mm
Oturma Yeri Derinliği 40 cm
Oturma Yeri Yüksekliği 48 cm
Refakatçi Freni Var
Sırt Yüksekliği 40 cm
Toplam Yükseklik 103 cm

Poylin P958Y Alüminyum Özellikli Yetişkin Manuel Tekerlekli Sandalyesi

Garanti Kapsamı

2 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır.
Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir.
Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünleriın kargo gönderimleri müşteriye aittir.
Lütfen ürünleri göndermeden önce bizim ile iletişime geçiniz.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.