Poylin P991 Baston Çocuk Puseti Kırmızı

  • Marka : Poylin
  • Ürün Kodu : TSDP991K
Yeni
- +

7 gün içinde iade kabul edilmektedir.

Bu üründe iade kabul edilmemektedir.

Poylin P991, ateş kırmızısı renginde ki Baston Çocuk Pusetimiz, tamamen alüminyum alaşımdan tasarlanmış olup 11 kg ağırlığı ile ultra hafif bir çocuk pusetidir. Basit bir hamle ile enine ve boyuna katlanabilen ürünümüz oldukça az yer kaplar ve sadece bu özellikleri sayesinde bile sizin için tercih sebebi olacaktır. Oturma genişliği 29 cm ile 38 cm arasında 4 ayrı ölçüde kademeli olarak ayarlanabilir olan Poylin P 991 çocuğunuz ile büyüyebilen bir pusettir. Sadece oturma genişliği değil diz - ayak mesafesi 9 cm den 34 cm ye kadar, oturma derinliği ise 28 cm ile 38 cm, sırt açısı 12 ile 26 derece arasında ayarlanabilmektedir. Böylece 65 cm boyunda bir bebek de , 1.40 cm boyunda bir çocuk da ürünümüzden faydalanabilmektedir. Başka bir deyişle , çocuğunuz için aynı ürünü 65 cm’ den 140 cm boya gelinceye kadar kullanma imkanınız olacaktır. Oturma yüksekliği ve açısı da 3 ayrı kademe ile 36 cm den 52 cm ye kadar ayarlanabilmektedir. Dolayısıyla ürünümüz engelli çocuklarımızın sağlığı için çok önemli olan doğru pozisyonlanma açısından size geniş seçenekler sunmaktadır. 50 Kg’a kadar taşıma kapasitesi ile de “büyümekte olan çocuğunuz için uzun süre kullanılabileceği” iddiamızı desteklemektedir. Oturma minderi üzerinde bulunan, istenildiğinde çıkarılabilen abdüksiyon kemerleri hem hareket halinde iken çocuğunuzun bacaklarının kontrolü dışında sarsılmasını engeller hem de özellikle CP (Serebral Palsi) gibi nörolojik rahatsızlıkları olan çocuklarımızın yaşadığı büyük sorunlardan biri olan “Kasılmaları absorbe ederek” yine doğru pozisyonlamaya yardımcı olur. Böylece çocuğunuzun aldığı fizik tedaviyi de güç ve enerji harcamadan günlük hayatta desteklemiş, çocuğunuzun “tedavisine yardımcı” olmuş olursunuz. Ürünümüzün tekerlekleri, spor ayakkabı tabanı gibi dayanıklı ve konfor gerektiren tüketim ürünlerinde kullanılmakta olan EVA maddesinden üretilmiştir. Bu sayede size dolgu teker sağlamlığı ve silikon hassasiyetinde konfor sunmaktadır. 6” ön ve 8” arka tekerler ülkemizin koşullarına uyumludur. Ana gövdeye cırt cırtlarla sabitlenen oturma ve sırt minderleri, yıkanabilir özelliktedir. Böylece uzun zaman kullanabileceğiniz ürünümüzde sizin ve çocuğunuzun hijyeni güvence altında olacaktır. Bunların yanı sıra çıkarılabilen baş desteği, 5 noktalı kafes tipi emniyet kemeri, kolay kullanımlı ayak freni, yağmur ve güneşten koruyan tentesi gibi halk arasında aksesuar sayılan ancak bize göre zorunlu olması gereken tüm yardımcı sistemleri P991 Kırmızı Baston Çocuk Puseti ürünümüz ile birlikte standart olarak sunulmaktadır. Ayrıca ürünümüz uluslararası kalite ve yeterlilik belgesi olan FDA belgesine sahiptir.
Favorilere Ekle
Bakanlık tarafından açıklanan yeni yasa gereği ürünlerimizin fiyatları kaldırılmıştır. Ürün hakkındaki fiyat bilgisi ve diğer sorularınız için 0212 873 63 36 / 0216 541 01 46 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak uzman kadromuzdan bilgi alabilirsiniz.

Poylin P991 Kırmızı Baston Çocuk Puseti


Poylin P991, ateş kırmızısı renginde ki  Baston Çocuk Pusetimiz, tamamen alüminyum alaşımdan tasarlanmış olup 11 kg ağırlığı ile ultra hafif bir çocuk pusetidir. Basit bir hamle ile enine ve boyuna katlanabilen ürünümüz oldukça az yer kaplar ve sadece bu özellikleri sayesinde bile sizin için tercih sebebi olacaktır. Oturma genişliği 29 cm ile 38 cm arasında 4 ayrı ölçüde kademeli olarak ayarlanabilir olan Poylin P 991 çocuğunuz ile büyüyebilen bir pusettir.  Sadece oturma genişliği değil diz - ayak mesafesi 9 cm den 34 cm ye kadar, oturma  derinliği ise 28 cm ile 38 cm, sırt açısı 12 ile 26 derece arasında ayarlanabilmektedir. Böylece 65 cm boyunda bir bebek de , 1.40 cm boyunda bir çocuk da ürünümüzden faydalanabilmektedir. Başka bir deyişle , çocuğunuz için aynı ürünü 65 cm’ den 140 cm boya gelinceye kadar kullanma imkanınız olacaktır. Oturma yüksekliği ve açısı da 3 ayrı kademe ile 36 cm den 52 cm ye kadar ayarlanabilmektedir. Dolayısıyla ürünümüz engelli çocuklarımızın sağlığı için çok önemli olan doğru pozisyonlanma açısından size geniş seçenekler sunmaktadır. 50 Kg’a kadar taşıma kapasitesi ile de “büyümekte olan çocuğunuz için uzun süre kullanılabileceği” iddiamızı desteklemektedir. Oturma minderi üzerinde bulunan, istenildiğinde çıkarılabilen abdüksiyon kemerleri hem hareket halinde iken çocuğunuzun bacaklarının kontrolü dışında sarsılmasını engeller hem de özellikle CP (Serebral Palsi) gibi nörolojik rahatsızlıkları olan çocuklarımızın yaşadığı büyük sorunlardan biri olan “Kasılmaları absorbe ederek” yine doğru pozisyonlamaya yardımcı olur. Böylece çocuğunuzun aldığı fizik tedaviyi de güç ve enerji harcamadan günlük hayatta desteklemiş, çocuğunuzun “tedavisine yardımcı” olmuş olursunuz. Ürünümüzün tekerlekleri, spor ayakkabı tabanı gibi dayanıklı ve konfor gerektiren tüketim ürünlerinde kullanılmakta olan EVA maddesinden üretilmiştir. Bu sayede size dolgu teker sağlamlığı ve silikon hassasiyetinde konfor sunmaktadır. 6” ön ve 8” arka tekerler ülkemizin koşullarına uyumludur. Ana gövdeye cırt cırtlarla sabitlenen oturma ve sırt minderleri, yıkanabilir özelliktedir. Böylece uzun zaman kullanabileceğiniz ürünümüzde sizin ve çocuğunuzun hijyeni güvence altında olacaktır. Bunların yanı sıra çıkarılabilen baş desteği, 5 noktalı kafes tipi emniyet kemeri, kolay kullanımlı ayak freni, yağmur ve güneşten koruyan tentesi gibi halk arasında aksesuar sayılan ancak bize göre zorunlu olması gereken tüm yardımcı sistemleri P991 Kırmızı Baston Çocuk Puseti ürünümüz ile birlikte standart olarak sunulmaktadır. Ayrıca ürünümüz uluslararası kalite ve yeterlilik belgesi olan FDA belgesine sahiptir. 

 

Poylin P991 Kırmızı Baston Çocuk Puseti Genel Özellikleri


Çıkarılabilen tente
Baş desteği
Çıkarılabilir bacak abdüksiyon kemeri
5 noktalı kafes tipi emniyet kemeri
Arka tekerlek fren sistemi
Alüminyum şase
Ayarlanabilir ve çıkarılabilir ayaklıklar
Katlanabilir gövde yapısı
EVA tekerlekler

 

Özellik Değer
Oturma Yeri Yüksekliği Arka 36-38 cm
Oturma Yeri Yüksekliği Ön 48-52 cm
Oturma Yeri Genişliği 29 - 38 cm
Muhteviyat Alüminyum
Ürün Ağırlığı 11 kg-YENİ
Taşıma Kapasitesi 50 kg
Şase Rengi Kırmızı
Arka Teker 8" PU Silikon Dolgu
Ön Teker 6" PU Silikon Dolgu
Oturma Yeri Derinliği 28-38 cm

Poylin P991 Baston Çocuk Puseti Kırmızı

Garanti Kapsamı

2 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır.
Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir.
Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünleriın kargo gönderimleri müşteriye aittir.
Lütfen ürünleri göndermeden önce bizim ile iletişime geçiniz.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.