ViskoLove Baby Visko Yatak

  • Marka : ViskoLove
  • Ürün Kodu : TSDBABYVİSKO
Yeni
- +

gün içinde iade kabul edilmektedir.

Bu üründe iade kabul edilmemektedir.

Çocuklarda büyüme ve gelişme döneminde özellikle omurga sağlığına ve korunmasına dikkat edilmelidir. Ne yazık ki yaylı yataklar vücuda tam uyum sağlamamakla birlikte, vücuda basınç uygulayarak, omurganın doğal eğrisini zorlamaktadır. Oysa visco elastic malzemeden imal edilen yataklar, içeriğinde ki mikroskobik hafıza hücreleri sayesinde etkiye minimum tepki vermekte ve vücuda yatak tarafından uygulanan basıncı azaltarak omurganın doğal yapısını korumaktadır.
Favorilere Ekle
Bakanlık tarafından açıklanan yeni yasa gereği ürünlerimizin fiyatları kaldırılmıştır. Ürün hakkındaki fiyat bilgisi ve diğer sorularınız için 0212 873 63 36 / 0216 541 01 46 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak uzman kadromuzdan bilgi alabilirsiniz.

ViskoLove Baby Visko Yatak

Bebek ve çocuklarınıza da visko konforunu yaşatmak için üretilmiş Baby Visko Yatak. Orta sertlikte 70 dansite Visko Elastik “Akıllı Sünger” ile üretilen yatağımız çocuğunuzun omurga sağlığını korunması için uygundur. Visko malzeme içeriğindeki mikroskobik hafıza hücreleri ile yaylı yataklara oranla vücudunuza daha çok uyum sağlar. 6 aylıktan büyük bebek ve çocuklara önerilmektedir.

 

ÖZEL KALIPLAR İÇERİSİNDE ÜRETİM

Baby visko Yatağımız özel kalıplar içerisinde tek tek imal edilmektedir. Kalıp sistem teknolojisi ile malzemenin yoğunluğu kalıp içerisinde kalmakta bu da ürünün kullanım konforunu ve ömrünü arttırmaktadır.

KULLANIMDAN SONRA KENDİ ŞEKLİNE GERİ DÖNER

Hafiza hücreleri içeren akıllı malzemeden imal edilen yataklarımız kullanım esnasında her bölgenin ağırlığına göre şekil alır ve kullanım sonrasında orjinal şekline geri döner.

CFC (Cloro Floro Carbon) MADDESİ İÇERMEZ

Ürünlerimizin imalatında kullanılan malzemeler CFC (Cloro Floro Carbon) maddesi içermez. Bilim insanlarının yaptıkları incelemeler sonucunda, atmosfere salınan CFC’lerin ozon katmanı üzerinde yıkıcı bir etki oluşturduğu anlaşılmıştır.

Özellik Değer
Dansite Visko "Akıllı Sünger" 70 Dns ( Dansite )
Visko Katman 7 Cm
Yükseklik 15 Cm
Visko Yatak Model ve Çeşitleri

ViskoLove Baby Visko Yatak

Garanti Kapsamı

2 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır.
Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir.
Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünleriın kargo gönderimleri müşteriye aittir.
Lütfen ürünleri göndermeden önce bizim ile iletişime geçiniz.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.