Boru Tipi Havalı Yatak

  • Marka : Live
  • Ürün Kodu : TSDBTHY
450,00
% İndirim
Yeni
- +

7 gün içinde iade kabul edilmektedir.

Bu üründe iade kabul edilmemektedir.

Boru tipi havalı yataklarda hastanın konforu üst düzeyde tutulurken, baskıdan oluşan yaraların azaltılması için de tavsiye edilmektedir. Ev kullanıma uygun ürünümüzü uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanabilirsiniz. Doktorlar tarafından ağrı yatıştırıcı bir ürün olarak tavsiye edilmektedir. Üzerindeki örtüsü leke tutmaz, idarar,kan ve ter gibi sıvıların kolayca temizlenmesine olanak sağlar. Yatak üzerindeki gözeneklerden hastaya hava göndererek hastanın konforunu arttırır, kuru kalmasını sağlar ve yara iyileşmesini hızlandırır.
Favorilere Ekle
Bakanlık tarafından açıklanan yeni yasa gereği ürünlerimizin fiyatları kaldırılmıştır. Ürün hakkındaki fiyat bilgisi ve diğer sorularınız için 0212 873 63 36 / 0216 541 01 46 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak uzman kadromuzdan bilgi alabilirsiniz.

Boru Tipi Havalı Yatak


Boru tipi havalı yataklarda hastanın konforu üst düzeyde tutulurken, baskıdan oluşan yaraların azaltılması için de tavsiye edilmektedir. Ev kullanıma uygun ürünümüzü uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanabilirsiniz. Doktorlar tarafından ağrı yatıştırıcı bir ürün olarak tavsiye edilmektedir.  Üzerindeki örtüsü leke tutmaz, idarar,kan ve ter gibi sıvıların kolayca temizlenmesine olanak sağlar. Yatak üzerindeki gözeneklerden hastaya hava göndererek hastanın konforunu arttırır, kuru kalmasını sağlar ve yara iyileşmesini hızlandırır.
 

Boru Tipi Havalı Yatak Genel Özellikleri

 
  • Değiştirilebilir dilimleriyle modüler yapıya sahiptir.
  • Ventilasyon özelliği vardır.
  • Anti-dekübitus özelliği: Yarattığı masaj etkisiyle dokuyu oksijenle besler ve yatak yaralarının oluşmasını engellemeye yardımcı olur.
  • Hastanın ağırlığına göre basınç ayarlama özelliği.
  • Motoru yatağa asma aparatı.
  • Motorun sessiz çalışma özelliği.
  •  

Boru Tipi Havalı Yatak

Garanti Kapsamı

2 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır.
Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir.
Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünleriın kargo gönderimleri müşteriye aittir.
Lütfen ürünleri göndermeden önce bizim ile iletişime geçiniz.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Yorum eklemek için lütfen üye girişi yapınız
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.