EBiz Eticaret Hakkında

Misyonumuz

Kurulduğumuz ilk günden itibaren müşterilerimizin beklentilerini kaliteli ürün ve istikrarlı, disiplinli çalışma anlayışımızı, müşteri odaklı çalışma stratejilerimiz ile bütünleştirerek, tüm bu değerlerimizi en iyi şekilde yönetmektir.
 
Mutlak Müşteri Memnuniyetini, müşteri hizmet kalitemizi, güvenilir firma duruşumuzu, empatik düşünce sahibi ve bilgili uzman satış kadromuz, her zaman kaliteli ürünü en uygun fiyat garantisi ile birlikte sunmaktadır. Bu hizmetlerimizi anlaşmalı olduğumuz banka kartlarına 9 aya varan taksit fırsatları ile birlikte sunuyor ve üstelik Türkiyenin her yerine ücretsiz kargo ile hizmet vermekteyiz.
 
Yüzlerce Marka, binlerce çeşit Ürünü tek bir çatı altında, uzman satış temsilcilerimizin yardımı ile deneyimleme ve görme imkanına sahipsiniz. Türkiye standartlarına uyan en üst kalite ürünlerimizin TSE ve CE belgeleri ile garanti belgeleri de bulunmaktadır. Bunun yanı sıra müşteri temsilcilerimize 7 gün  24 saat ulaşabilirsiniz. İnternet üzerinden incelediğiniz ürünleri yurt içi ve yurt dışı olmak üzere dilediğiniz yere gönderebiliyoruz.
 
Türkiye ve Dünya için sağlanacak fayda açısından, Sosyal Sorumluluğun sürdürülebilir projelerden oluşmasına Tekerlekli Sandalye Dünyası olarak tüm yüreğimiz ile inanmaktayız. Saygının ve karşılıklı güvenin hakim olduğu çalışan personelimiz ile İstanbulun Beylikdüzü ve Kadıköy ilçelerinde Türkiye’nin en büyük iki showroomuna sahibiz. Satışını gerçekleştirdiğimiz markalar dışında Tekerlekli Sandalye Dünyası olarak da yerli üretimde de boy göstermekteyiz. Bu minvalde; Hava alanları, onlarca hasatene, belediye ve vakıflar başta olmak üzere yurt içi ve dışı için de binlerce özel ürünler üretmekteyiz.
 

Vizyonumuz
 

Kaliteyi bir yaşam biçimini, insank hakkı olarak benimseyen firmamız, doğruluk ve güveni en önemli değerler olarak koruyan Tekerlekli Sandalye Dünyası, kurulduğu günden bu yana “insan” ve “insana saygı” temellerine dayanan yönetim anlayışı ile Bendensel Engelli Ürünlerin satışı, tanıtımı, pazarlaması, ürün geliştirmesi ve yerli ürettimi ile sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir. Türkiyede satışa sunulan ve uygun olan tüm marka ve ürünleri tek bir çatı altında uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile sunan Tekerlekli Sandalye Dünyası’nda tüm ekibimizden satış pazarlama hizmet süreçlerimize kadar olan gher adımda vizyonel bakış ile sektörel değerler sağlamaktır.

 

Küçük farklar büyük sonuçlar doğurur ilkesi ile, üstlendiği tüm görevlerde farklılık yaratarak kalıcı izler yaratma hedefi ile kalite ve uygulama süresi açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğimizi korurken, çağdaş ve modern Türkiye için ülkemiz ekonomisine katkımızı sürekli olarak arttırmakdır.
 
Medikal sektöründe geleceğimizi bugünden şekillendiriyoruz. Varlık nedenimiz olan müşterilerimize güvenli, kaliteli ve uygun fiyatlı ürün fırsatları sunmaya devam edeceğiz.
Türkiye ve İstanbul çapında öncü, girişimcilik ruhu taşıyan, ilk ve örnek olma özelliği ile geliştirdiğimiz projelerimizi başta Avrupa ve Orta Doğu ülkeleri olmak üzere önemli mihenk taşı yerli üretim ürünlerini yapmak ve dünya pazarlarına sunma hedefi, bilinci ve sorumluluğunu taşımaktayız.

 
Kurumsal Değerlerimiz
 

Medikal Sektörde Dünya’daki gelişmeleri takip ederek evrensel standartlarda kaliteli ve daha sağlıklı bedensel yaşam ürünleri için projeler üretmek, projelere özgü özel çözümler geliştirerek, yenilikçi ve yaratıcı sonuçlara ulaşmak, takım çalışmasını teşvik ederek farklı fikirlerin gelişmesine olanak sağlamak, hizmet kalitesini sürekli artırarak büyümek, en büyük yatırımı insan mutluluğuna yapmak, güven, dürüstlük ve sosyal sorumluluk prensiplerine daima sahip çıkmak, uzman ekibimizle kaliteyi en uygun maliyetle elde etme başarısını göstermek, müşteri bağlılığına verdiğimiz önemle taahhüdümüzdeki işleri zamanında tamamlamak, uygulamalarımızda sistematiği sağlarken çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve alt yüklenicilerimiz arasında sinerji yaratmak, topluma ve çevreye olan saygımızın bir sonucu olarak tüm çalışmalarımızda çevreyi korumaya özen göstermek ve engelli vatandaşlarımıza empatik bakış ile daha kolay bir yaşam sağlamak.

 
 
Hep birlikte daha nice güzel yarınlara…

 

Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.