Araçlar için Emniyet Kemer Sistemi

  • Marka : Rame
  • Ürün Kodu : TSDAİEKS
27.102,30
% İndirim
Yeni
- +

14 gün içinde iade kabul edilmektedir.

Bu üründe iade kabul edilmemektedir.

Araçlar için Emniyet Kemer Sistemi, Araba ya da minibüs içerisinde tekerlekli sandalye üzerinde seyahat ediliyorsa sandalyeyi zemine sabitlemek, üzerindeki kişiyi de sandalyeye ya da başka bir kemerle ayrıca emniyete almak kanuni gerekliliktir. Bağlı olmayan sandalye ve üzerindeki engelli kişi, olası bir ani fren ya da kaza durumunda araç içerisinde dengesini kaybederek düşebilir, diğer yolcuların üzerine uçabilir, kendisinin ve başkalarının yaralanmalarına yol açabilir. Unutulmamalıdır ki kaza anında yaralanmaların önemli bir nedeni araç içerisinde sabitlenmeyen nesnelerin insanlara çarpmalarından kaynaklanır.
Favorilere Ekle
Bakanlık tarafından açıklanan yeni yasa gereği ürünlerimizin fiyatları kaldırılmıştır. Ürün hakkındaki fiyat bilgisi ve diğer sorularınız için 0212 873 63 36 / 0216 541 01 46 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak uzman kadromuzdan bilgi alabilirsiniz.

Araçlar için Emniyet Kemer Sistemi


Araçlar için Emniyet Kemer Sistemi, araba ya da minibus içerisinde tekerlekli sandalye üzerinde seyahat ediliyorsa sandalyeyi zemine sabitlemek, üzerindeki kişiyi de sandalyeye ya da başka  bir kemerle ayrıca emniyete almak kanuni gerekliliktir. Bağlı olmayan sandalye ve üzerindeki engelli kişi, olası bir ani fren ya da kaza durumunda araç içerisinde dengesini kaybederek düşebilir, diğer yolcuların üzerine uçabilir, kendisinin ve başkalarının yaralanmalarına yol açabilir. Unutulmamalıdır ki kaza anında yaralanmaların önemli bir nedeni araç içerisinde sabitlenmeyen nesnelerin insanlara çarpmalarından kaynaklanır.
 

Araçlar için Emniyet Kemer Sistemi Genel Özellikleri

 

Araç içerisine erişebilirliğiyle diğer liftlere göre daha ekonomiktir.
Ürünün rampa kısmı, uzun süre kullanılmayacağı taktirde ya da araçta istenmediğinde birkaç saniye içerisinde kolaylıkla demonte edilir ve araçtan ayrılabilir.
QRT SERİSİ:4’lü kanca (retraktör) setleri.
Q-8201-L ve Q-8201-SC
 
Bir set 4 kancadan (retraktörden) oluşur.
 
İkisi tekerlekli sandalyenin önüne, ikisi de arkasına olmak üzere bu dört retraktör, zeminde bulunan raya veya butona hızlı ve kolayca takılabilmekte ve çıkarılabilmektedir.
 
Retraktörler yerleştirildikten sonra üzerindeki yaylı otomatik tertibat kullanılarak boşluğunu alınıp gerginleştirilir.
 
Q-8201-L seti raya takılan dört adet retraktörden oluşur.
Q-8201-SC seti butona takılan dört adet retraktörden oluşur.
 

 

Araçlar için Emniyet Kemer Sistemi

Garanti Kapsamı

2 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır.
Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir.
Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünleriın kargo gönderimleri müşteriye aittir.
Lütfen ürünleri göndermeden önce bizim ile iletişime geçiniz.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.