KADIKÖY SHOWROOM MAĞAZA İLETİŞİM

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Kadıköy Showroom Mağazası

Harita ve İletişim

 

 

 

 

 

KADIKÖY MAĞAZA

0542 570 75 75

0216 541 01 46

0216 541 01 46

BEYLİKDÜZÜ MAĞAZA

0532 153 00 36

0212 873 63 36

0212 873 63 37

BAHÇELİEVLER MAĞAZA

0537 521 30 00

0212 505 05 30

0212 505 05 30

 

 

 

  •  

KADIKÖY SHOWROOM MAĞAZAMIZ HAKKINDA

 

Bedensel engellilere özel ve tüm yaşamsal ihtiyaçlarına yönelik binlerce ürünü tek bir çatı altında internet üzerinden satışa sunan,
hemde showroom mağazaları ile müşterilerine deneme ve karşılaştırma imkanı sunan, Tekerlekli Sandalye Dünyası,
Avcılardan sonra şimdi de KADIKÖY'de hizmetinizde.

Üstlenmiş olduğumuz misyon ile, Türkiye'de (dünyada) kendini marka olarak kanıtlamış, birbirinden kaliteli, tüketici müşteri güveni/beğenisi kazanmış markaların bine yakın farklı model ürününü, en uygun fiyat garantisi ile internet sitemizde müşterilerimizin tercihine sunmaktayız. En iyi, doğru, kaliteli ve detaylı ürün açıklamalarını, en çok ürün çeşidini, en uygun fiyat garantisi ve ekonomik fırsatları tekerlekli sandalye dünyasında sizlere sunmaktayız. Bunu sürekli kılmak için sürekli çalışacağız, sürekli yenileneceğiz. Her durumda Koşulsuz Müşteri Memnuniyetini her daim esas alacağız.

Tekerlekli Sandalye Dünyası olarak, Beylikdüzünde Genel Merkezimizin dışında, İstanbul Outlet Park Alışveriş Merkezinde 140 metrekare engellilere özel bir showroomumuz da bulunmaktadır. Bu showroom da müşterilerimiz, birbirinden farklı onlarca model tekerlekli sandalyeye (akülü-manuel-çocuk) dokunabiliyor, görebiliyor, deneyebiliyor ve karşılaştırabiliyorlar. Böylelikle ürün seçimleri daha kolay ve en doğrusu olurken ihtiyacına en uygun ürünüde belirleyebiliyorlar.

Şimdi bu rahatlığı ve alışveriş deneyimizini İstanbul Anadolu yakası müşterilerimizde yaşayabilsin diye çok merkezi bir noktada (engelliler açısından ulaşımın maxsimum mümkün olduğu) Showroom Mağazamızı açmış bulunmaktayız.


Ürün çeşitliğimizde ki zenginlik, bedensel engellinin olası tüm ihtiyaçlarını tek bir noktadan karşılayabilme ve karşılaştırabilme imkanı sunmaktadır.

Ürün çeşitliğimizde ki zenginlik, bedensel engellinin olası tüm ihtiyaçlarını tek bir noktadan karşılayabilme ve karşılaştırabilme imkanı sunmaktadır.
Ürün gruplarımızın başında;

Akülü Tekerlekli Sandalye - Manuel Tekerlekli Sandalye - Ayağa Kaldıran Akülü Tekerlekli Sandalye - Çocuk Akülü Sandalye - Çocuk Tekerlekli Sandalye - Yürüteç Grupları - Scooter Modelleri - 2.El Scooter Modelleri - Akülü Sandalye Kiralama İmkanı - Banyo Tuvalet Sandalyesi - Engelliler için Rampa - Hasta Karyolaları

Gibi bir çok medikal ürüne erişebilirsiniz.

En ucuz fiyat garantisi, peşin fiyatına taksit imkanı, kaliteli hizmet ve yüksek müşteri memnuniyeti sunduğumuz internet sayfamızı mutlaka ziyaret etmenizi ve detaylı incelemenizi rica ederiz. Tekerlekli Sandalye Dünyası (TSD) Markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye şimdiden teşekkür ederiz.

Umarız ki; sizin içinde ihtiyacınıza uygun olan bir ürünü en iyi fiyat imkanı ile sunabiliriz. 

 

 
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.