Baş Destek

  • Marka : Ra-Me
  • Ürün Kodu : TSDRMBD
Yeni
- +

7 gün içinde iade kabul edilmektedir.

Bu üründe iade kabul edilmemektedir.

Baş Destek, Serebral Palsili ve baş kontrolü sağlamakta güçlük çeken kullanıcılar için kullanıma uygundur. İspanya menşeilidir.
Favorilere Ekle
Bakanlık tarafından açıklanan yeni yasa gereği ürünlerimizin fiyatları kaldırılmıştır. Ürün hakkındaki fiyat bilgisi ve diğer sorularınız için 0212 873 63 36 / 0216 541 01 46 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak uzman kadromuzdan bilgi alabilirsiniz.

Baş Destek


Baş Destek, Serebral Palsili ve baş kontrolü sağlamakta güçlük çeken kullanıcılar için kullanıma uygundur. Baş destekleri aktif yaşam kalitesini geliştirmek için tasarlanmıştır. Baş ve boyun kasları zayıf olan kişiler için tasarlanan bu ekipmanlar kişilerin çevreleri ile ilişkilerini güçlendirir ve rehabilitasyon egzersizlerini kolaylaştırır. İspanya menşeilidir.

 

Baş Destek Genel Özellikleri

Kolay montaj
Ayarlanabilir başlık
Cilt dostu malzeme
 
 
 
 

Baş Destek

Garanti Kapsamı

2 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır.
Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir.
Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünleriın kargo gönderimleri müşteriye aittir.
Lütfen ürünleri göndermeden önce bizim ile iletişime geçiniz.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.