Poylin P 288 Akülü Tekerlekli Sandalye

  • Marka : Poylin
  • Ürün Kodu : TSDP288
Yeni
- +

7 gün içinde iade kabul edilmektedir.

Bu üründe iade kabul edilmemektedir.

Poylin P288 Akülü Tekerlekli Sandalye modelimiz arazi şartlarına ve engebeli araziler için uygun olan alanlar için tasarlanmıştır. 2 X 450 Watt motor gücüne sahip bu ürünün 2 X 24 V 55 AH jel akü bulunmaktadır. Elektrikli sırt yatar ve elektrikli ayak kalkar özelliği ile kullanımı rahat, hızlı ve konforlu olan ürünümüzde güçlendirilmiş ışıklandırma far sistemi de mevcuttur. Aynı zamanda kullanıcının konforunu üst düzeyde tutabilmek için yapılmış olan koltuk sistemi de uzun süreli kullanımlarda engelli ve yaşlı hastalarımızı rahatsız etmemektedir. Güvenlik için gerekli olan emniyet kemer sistemi profesyonel olarak düzenlenmiştir. Sağlıklı kullanım için elektromanyetik fren sistemi kontrol ve acil durum için gerekli olarak görülüp eklenmiştir. Üründe mevcut olan sırt yatar özelliğiyle de kullanıcıyı dinlendirme özelliğine sahip olmaktadır. Kullanıcının ölçülerine göre ayarlanabilir olan kolçaklarda aynı zamanda transfer özelliği de bulunmaktadır. Ayarlanabilir ve çıkartılabilir ayaklıkları da kullanıcı kendine göre kolaylıkla ayarlayabilir. Güçlü şase yapısı ile kalite ve sağlamlık derecesi en üst seviyelerde tutulmuştur.
Favorilere Ekle
Bakanlık tarafından açıklanan yeni yasa gereği ürünlerimizin fiyatları kaldırılmıştır. Ürün hakkındaki fiyat bilgisi ve diğer sorularınız için 0212 873 63 36 / 0216 541 01 46 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak uzman kadromuzdan bilgi alabilirsiniz.

Poylin P 288 Akülü Tekerlekli Sandalye

 
Poylin P288 Akülü Tekerlekli Sandalye modelimiz arazi şartlarına ve engebeli araziler için uygun olan alanlar için tasarlanmıştır. 2 X 450 Watt motor gücüne sahip bu ürünün 2 X 24 V 55 AH jel akü bulunmaktadır. Elektrikli sırt yatar ve elektrikli ayak kalkar özelliği ile kullanımı rahat, hızlı ve konforlu olan ürünümüzde güçlendirilmiş ışıklandırma far sistemi de mevcuttur. Aynı zamanda kullanıcının konforunu üst düzeyde tutabilmek için yapılmış olan koltuk sistemi de uzun süreli kullanımlarda engelli ve yaşlı hastalarımızı rahatsız etmemektedir. Güvenlik için gerekli olan emniyet kemer sistemi profesyonel olarak düzenlenmiştir. Sağlıklı kullanım için elektromanyetik fren sistemi kontrol ve acil durum için gerekli olarak görülüp eklenmiştir. Üründe mevcut olan sırt yatar özelliğiyle de kullanıcıyı dinlendirme özelliğine sahip olmaktadır. Kullanıcının ölçülerine göre ayarlanabilir olan kolçaklarda aynı zamanda transfer özelliği de bulunmaktadır. Ayarlanabilir ve çıkartılabilir ayaklıkları da kullanıcı kendine göre kolaylıkla ayarlayabilir. Güçlü şase yapısı ile kalite ve sağlamlık derecesi en üst seviyelerde tutulmuştur.

 

Poylin P 288 Akülü Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri

 
Engebeli alanlar için güçlendirilmiş motor sistemi
Antipper (Devrilmeyi önleyeci tekerlekler)
Çıkartılabilen ve ayarlanabilen ayaklıklar
Çıkartılabilen ve ayarlanabilen kolçaklar
Elektrikli Ayak Kalkar 
Elektrikli Sırt Yatar
Tilt Pozisyonu (Ana Kucağı)
Profesyonel emniyet kemer sistemi
Süspansiyon sistemi
Dijital Joystick
Kaptan koltuk
Sırt yatar
Farlar
Standart rengi gridir. Turuncu rengi opsiyonel olarak getirttilebilir.
 
 
Özellik Değer
Oturma Yeri Açısı 2 derece
Tırmanma Açısı 15 °
Tilt Özelliği Var
Oturma Yeri Genişliği 42 cm
Muhteviyat Çelik
Taşıma Kapasitesi 150 Kg
Şase Rengi Gri
Toplam Genişlik 67 cm
Toplam Uzunluk 123 cm
Arka Teker 14'' Havalı Şişme
Ön Teker 10'' Havalı Şişme
Akü 2 X 55 Amp - Jel Akü
Erim Mesafesi 40 Km
Kolçak Yüksekliği 25 cm
Koli Ölçüleri 860x620x690 cm
Maksimum Hız 12 Km/sa
Motor 2 X 450 W
Oturma Yeri Derinliği 42 cm
Oturma Yeri Yüksekliği 50 cm
Sırt Yüksekliği 65 cm
Toplam Yükseklik 125 cm

Poylin P 288 Akülü Tekerlekli Sandalye

Garanti Kapsamı

2 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır.
Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir.
Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünleriın kargo gönderimleri müşteriye aittir.
Lütfen ürünleri göndermeden önce bizim ile iletişime geçiniz.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.