Poylin P206 Katlanabilir Ultra Hafif Akülü Sandalyesi

Poylin P206 Katlanabilir Ultra Hafif Akülü Sandalyesi hem ergonomik kullanımı , hem konforu hem de fiyatı ile ihtiyaç sahiplerinin aradığı birçok özelliğe sahip... 10 Haz 2023 11:45

Poylin P206 Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye Fiyatları

 

 

Hem iç hem dış mekan kullanımına uygun bir model olan Poylin P206 Ultra Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye, katlanabilir akülü sandalye modelleri arasındadır. Oldukça pratik bir model olan Poylin P206 katlanabilir akülü sandalye 2x200W gücündeki motor ve 2x10AH aküleri ile son derece konforlu bir sürüş sunmaktadır. Akülerin, akülü engelli sandalyesinin her iki tarafında bulunmasından dolayı rahatlıkla katlanabilir akülü sandalye modeli olan Poylin P206, toplamda yalnızca 27 kilogram ağırlığında olup 120 kilogram taşıma kapasitesine sahiptir. 6.4 km/sa hıza ulaşabilen Poylin P206 akülü hasta sandalyesi, alüminyum materyalden üretildiği için oldukça hafif olmasının yanı sıra dayanıklı da bir modeldir. Taşıması ve depolaması oldukça kolay bir Poylin P206 ultra hafif katlanabilir akülü sandalye, küçük yapısı sayesinde iç mekan kullanımlarında yüksek manevra kabiliyetine sahiptir ve güçlü motor sistemi ile dış mekan kullanımına da uygun konforlu bir modeldir.

 

Alüminyum ve katlanabilir şasesi sayesinde hem hafif hemde portatif bir şekilde ürünü muhafaza edip depolayabilme imkanına sahip Poylin P206 Ultra Hafif Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye, güçlü motor sistemleri ve lityum pil sistemi ile uzun süreli kullanımlarda sorunsuz ve konforlu yol kat edebilir kullanıcılar. Kolay kullanım sağlayan hassas ve yenilikçi bir tasarıma sahip joystick ile manevra kabiliyeti oldukça yüksek olan Poylin P206 akülü engelli sandalyesinde güvenli kullanım için elektromanyetik fren sistemi kullanılmıştır. Bu akülü engelli sandalyesi modelinin ağırlığı toplamda 26 kg'dır ve 120 kilogram taşıma kapasitesine sahiptir. Refakatçilerin ve kullanıcıların tercih sebeplerinden biri de ürünün bu denli hafif ve kullanışlı olması kadar aynı zamanda ekonomik akülü sandalye fiyatlarına sahip olmasıdır.

Ürün mağazalarımızda incelemeniz için mevcut...

Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.