Poylin P806 Refakatçi Tekerlekli Sandalye

Poylin P806 Alüminyum Tekerlekli Sandalye, geriye doğru kaldırılabilir kolçaklar kullanıcının yatak, araba vb. alanlara transferini kolaylaştırır ve geriye kaldırılabilir ayaklıkları sayesinde asansör vb. dar alanlarda ekstra manevra kabiliyeti sağlar. 12 29 Ağu 2023 12:40

Poylin P806 Alüminyum Tekerlekli Sandalye, geriye doğru kaldırılabilir kolçaklar kullanıcının yatak, araba gibi alanlara transferini kolaylaştırır ve geriye kaldırılabilir ayaklıkları sayesinde asansör gibi dar alanlarda ekstra manevra kabiliyeti sağlar. 120 kg taşıma kapasitesi olan Poylin P806 engelli sandalyesi modelinin, toplam ağırlığı alüminyum yapısı sayesinde sadece 10 kg'dir. İç ve dış mekan kullanımına uygun bir tekerlekli sandalye modeli olan Poylin P806, refakatçi kullanımına da uygun bir modelidir. Poylin P806 Refakatçi Tekerlekli Sandalye kolay katlanabilir gövde yapısı ile kullanıcıya taşıma ve depolama kolaylık sağlamasının yanı sıra en küçük araba bagajlarına bile sığabilecek boyutlara gelebilmektedir..  Emniyet kemeri ve manuel frenlere ek olarak refakatçi frenlerine de sahip olan Poylin P806 alüminyum tekerlekli sandalye, son derece güvenli bir modeldir. Anti bakteriyel döşeme yapısı sayesinde uzun süreli kullanımlardan kaynaklanabilecek bakteri oluşumlarının da önüne geçen Poylin P805 aynı zamanda ekonomik tekerlekli sandalye fiyatlarına da sahip bir tekerlekli sandalye modelidir. 

 

Poylin P806 Refakatçi Sandalyesi Genel Özellikleri

Refakatçi kullanımına uygun olarak üretilmiş olan Poylin P806 hafif tekerlekli sandalye modeli, yaşlı ve sandalyesini kullanamayacak durum olan hastalara önerilen oldukça pratik ve bu pratikliğinin yanında son derece ekonomik olan; en çok talep gören tekerlekli engelli sandalye modellerindendir. Birleşik fren sistemi ve manuel fren sistemi sayesinde istenildiğinde refakatçi, istenildiğinde kullanıcı tarafından frenlenebilir yapısı kullanıcının kontrolünün zor olduğu durumlarda refakatçilere ekstra kolaylık ve güvenlik sağlar. Poylin P806 Alüminyum Hafif Tekerlekli Sandalye basamak atlatma çubuğu ve el tutamaçları sayesinde refakatçi kullanımına uygundur. Anti bakteriyel, hava alabilen kumaş döşeme, terletmez ve uzun süreli kullanımlarda bakteri oluşumunu engeller. Alüminyum ön tekerlek maşaları sayesinde uzun süreli kullanımlarda deforme olmaz, çarpma gibi durumlarda kırılma ya da bükülme gibi sıkıntılara karşı korunaklıdır.
 
 

Kısaca Poylin P806 Refakatçi Tekerlekli Engelli Sandalyesi Genel Özellikleri

Poylin P806 Tekerlekli Sandalye Fiyatları
  • Refakatçi freni,
  • Emniyet kemer sistemi,
  • Geriye doğru kaldırılabilir kolçaklar,
  • Alüminyum şase,
  • Katlanabilir gövde yapısı,
  • Anti bakteriyel özel terletmez kumaş,
  • Manuel fren sistemi,
  • Kolay katlanır, hafif, portatif,
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.