Poylin P806 Refakatçi Tekerlekli Sandalye

  • Marka : Poylin
  • Ürün Kodu : TSDP806
Yeni
- +

gün içinde iade kabul edilmektedir.

Bu üründe iade kabul edilmemektedir.

Poylin P806 Alüminyum Tekerlekli Sandalye, geriye doğru kaldırılabilir kolçaklar kullanıcının yatak, araba vb. alanlara transferini kolaylaştırır ve geriye kaldırılabilir ayaklıkları sayesinde asansör vb. dar alanlarda ekstra manevra kabiliyeti sağlar. 120 kg taşıma kapasitesi bulunan bu yeni tekerlekli sandalye modeli, alüminyum tekerlekli sandalye gövde yapısı ile sadece tekerlekli sandalyenin ağırlığı 9 kg'dır. İç ve dış mekan kullanımına uygun tekerlekli sandalye modelimiz olan Poylin P806, refakatçi kullanımına uygun tekerlekli sandalye modelidir. Poylin P806 Refakatçi Tekerlekli Sandalye kolay katlanabilir gövde yapısı ile kullanıcıya taşıma ve depolama kolaylığı sağlar. Bunun yanı sıra katlanabilir sırtlık yapısı transport aşamasında ekstra alan avantajı sağlar. Birleşik fren sistemi ve manuel fren sistemi sayesinde istenildiğinde refakatçi, istenildiğinde kullanıcı tarafından frenlenebilir yapısı kullanıcının kontrolünün zor olduğu durumlarda refakatçilere ekstra kolaylık sağlar. Poylin P806 Alüminyum Tekerlekli Sandalye Basamak atlatma çubuğu ve el tutamaçları sayesinde refakatçi kullanımına uygundur. Anti bakteriyel, hava alabilen kumaş döşeme, terletmez ve uzun süreli kullanımlarda bakteri oluşumunu engeller. Alüminyum ön tekerlek maşaları sayesinde uzun süreli kullanımlarda deforme olmaz, çarpma vs durumlarda kırılma ya da bükülme gibi sıkıntılara karşı korunaklıdır.
Favorilere Ekle
Bakanlık tarafından açıklanan yeni yasa gereği ürünlerimizin fiyatları kaldırılmıştır. Ürün hakkındaki fiyat bilgisi ve diğer sorularınız için 0212 873 63 36 / 0216 541 01 46 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak uzman kadromuzdan bilgi alabilirsiniz.

Poylin P806 Refakatçi Tekerlekli Sandalye

 

Poylin P806 Alüminyum Tekerlekli Sandalye, geriye doğru kaldırılabilir kolçaklar kullanıcının yatak, araba vb. alanlara transferini kolaylaştırır ve geriye kaldırılabilir ayaklıkları sayesinde asansör vb. dar alanlarda ekstra manevra kabiliyeti sağlar.  120 kg taşıma kapasitesi bulunan bu yeni tekerlekli sandalye modeli, alüminyum tekerlekli sandalye gövde yapısı ile sadece tekerlekli sandalyenin ağırlığı 9 kg'dır. İç ve dış mekan kullanımına uygun tekerlekli sandalye modelimiz olan Poylin P806, refakatçi kullanımına uygun tekerlekli sandalye modelidir. Poylin P806 Refakatçi Tekerlekli Sandalye kolay katlanabilir gövde yapısı ile kullanıcıya taşıma ve depolama kolaylığı sağlar. Bunun yanı sıra katlanabilir sırtlık yapısı transport aşamasında ekstra alan avantajı sağlar. Birleşik fren sistemi ve manuel fren sistemi sayesinde istenildiğinde refakatçi, istenildiğinde kullanıcı tarafından frenlenebilir yapısı kullanıcının kontrolünün zor olduğu durumlarda refakatçilere ekstra kolaylık sağlar. Poylin P806 Alüminyum Tekerlekli Sandalye Basamak atlatma çubuğu ve el tutamaçları sayesinde refakatçi kullanımına uygundur. Anti bakteriyel, hava alabilen kumaş döşeme, terletmez ve uzun süreli kullanımlarda bakteri oluşumunu engeller. Alüminyum ön tekerlek maşaları sayesinde uzun süreli kullanımlarda deforme olmaz, çarpma vs durumlarda kırılma ya da bükülme gibi sıkıntılara karşı korunaklıdır.

 

Poylin P806 Refakatçi Tekerlekli Sandanlye Genel Özellikleri

 

Refakatçi freni,
Emniyet kemer sistemi,
Geriye doğru kaldırılabilir kolçaklar,
Alüminyum şase,
Katlanabilir gövde yapısı,
Antibakteriyel özel terletmez kumaş,
Manuel fren sistemi,
Kolay katlanır, hafif, portatif,

 

 

Özellik Değer
Oturma Yeri Genişliği 46 cm
Muhteviyat Alüminyum
Ürün Ağırlığı 9 kg
Taşıma Kapasitesi 120 Kg
Şase Rengi Siyah
Toplam Genişlik 58 cm
Toplam Uzunluk 93 cm
Arka Teker 12" PU Silikon Dolgu
Ön Teker 6" PU Silikon Dolgu
Kolçak Yüksekliği 21 cm
Oturma Yeri Derinliği 38 cm
Oturma Yeri Yüksekliği 46 cm
Sırt Yüksekliği 42 cm
Toplam Yükseklik 91 cm

Poylin P806 Refakatçi Tekerlekli Sandalye

Garanti Kapsamı

2 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır.
Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir.
Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünleriın kargo gönderimleri müşteriye aittir.
Lütfen ürünleri göndermeden önce bizim ile iletişime geçiniz.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.