S250 Future Akülü Tekerlekli Sandalye

  • Marka : SCUBA
  • Ürün Kodu : TSDS250
Yeni
- +

14 gün içinde iade kabul edilmektedir.

Bu üründe iade kabul edilmemektedir.

Tekerler dönmeden manevra yapma kabiliyeti. S250 Future akülü sandalyenin ön tekerleri özel bir teknoloji kullanılarak yapılmıştır. Aracın merkezinde kullanılan özel bir teknoloji sayesinde tekerler sağa yada sola dönmeden araç kendi etrafında 360 derece dönebilmektedir. Özellikle dar alanlarda akülü sandalye kullanıcıları için aracın manevra kabiliyeti çok önemlidir. Bu noktada S250 klasik akülü sandalyelerden çok daha başarılı ve etkin bir manevra kabiliyetine sahiptir. Aracın hem sağ hem sol kolçakları arkaya doğru kalkarak kullanıcının kolay transfer yapmasına olanak tanır. Aracın sol kol koyma yerinde hız tuşları, sinyalizasyon sistemi, sağ tarafta ise aracı hareket ettirici kumanda sistemi vardır. Gelişmiş süspansiyon sistemi sayesinde sarsıntısız sürüşün keyfini çıkartın.
Favorilere Ekle
Bakanlık tarafından açıklanan yeni yasa gereği ürünlerimizin fiyatları kaldırılmıştır. Ürün hakkındaki fiyat bilgisi ve diğer sorularınız için 0212 873 63 36 / 0216 541 01 46 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak uzman kadromuzdan bilgi alabilirsiniz.

S250 Future Akülü Tekerlekli Sandalye

 

 

Tekerler dönmeden manevra yapma kabiliyeti. S250 Future akülü sandalyenin ön tekerleri özel bir teknoloji kullanılarak yapılmıştır. Aracın merkezinde kullanılan özel bir teknoloji sayesinde tekerler sağa yada sola dönmeden araç kendi etrafında 360 derece dönebilmektedir.
 
Özellikle dar alanlarda akülü sandalye kullanıcıları için aracın manevra kabiliyeti çok önemlidir. Bu noktada S250 klasik akülü sandalyelerden çok daha başarılı ve etkin bir manevra kabiliyetine sahiptir.
 
Aracın hem sağ hem sol kolçakları arkaya doğru kalkarak kullanıcının kolay transfer yapmasına olanak tanır.
Aracın sol kol koyma yerinde hız tuşları, sinyalizasyon sistemi, sağ tarafta ise aracı hareket ettirici kumanda sistemi vardır.
Gelişmiş süspansiyon sistemi sayesinde sarsıntısız sürüşün keyfini çıkartın.
Özellik Değer
Tırmanma Açısı 12°
Oturma Yeri Genişliği 45 cm
Muhteviyat Çelik
Ürün Ağırlığı 117 kg
Taşıma Kapasitesi 150 Kg
Toplam Genişlik 62 cm
Toplam Uzunluk 100 cm
Arka Teker 12" PU Dolgu
Akü 2x40A VRLA
Erim Mesafesi 35 Km
Maksimum Hız 6 Km/sa
Motor 350W
Oturma Yeri Derinliği 40 cm
Oturma Yeri Yüksekliği 50 cm
Sırt Yüksekliği 36 cm
Toplam Yükseklik 85 cm

S250 Future Akülü Tekerlekli Sandalye

Garanti Kapsamı

2 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır.
Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir.
Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünleriın kargo gönderimleri müşteriye aittir.
Lütfen ürünleri göndermeden önce bizim ile iletişime geçiniz.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.