Tekerlekli Sandalye Minderi

  • Marka : TSD
  • Ürün Kodu : TSDREHA
Yeni
- +

7 gün içinde iade kabul edilmektedir.

Bu üründe iade kabul edilmemektedir.

7 cm yüksekliğinde olan Tekerlekli Sandalye Minderi, 100 kg ve altı hastalarımız için tasarlanmıştır. 8x9 balon sayılı minderimizin bedeni 40 cm x 44 cm dir bu sayede 45 cm ve 46 cm oturma genişliğine sahip tüm tekerlekli sandalye modellerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir tekerlekli sandalye minderidir. Taşınabilir özelliği ve 1.5 kg ağırlığıyla dilediğiniz yere götürebileceğiniz bir minderdir. Tekerlekli Sandalye Minderinin içerisinde acil durumlar için 1 adet tamir kiti, minderi şişirebilmeniz için bir adet hortum ve pompa, 1 adet minder kılıfı bulunmaktadır. Bunların yanı sıra Tekerlekli Sandalye Minderinin 24 ay garantisi bulunmaktadır.
Favorilere Ekle
Bakanlık tarafından açıklanan yeni yasa gereği ürünlerimizin fiyatları kaldırılmıştır. Ürün hakkındaki fiyat bilgisi ve diğer sorularınız için 0212 873 63 36 / 0216 541 01 46 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak uzman kadromuzdan bilgi alabilirsiniz.

Tekerlekli Sandalye Minderi

7 cm yüksekliğinde olan Tekerlekli Sandalye Minderi, 100 kg ve altı hastalarımız için tasarlanmıştır. 8x9 balon sayılı minderimizin bedeni 40 cm x 44 cm dir bu sayede 45 cm ve 46 cm oturma genişliğine sahip tüm tekerlekli sandalye modellerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir tekerlekli sandalye minderidir.  Taşınabilir özelliği ve 1.5 kg ağırlığıyla dilediğiniz yere götürebileceğiniz bir minderdir. Tekerlekli Sandalye Minderinin içerisinde acil durumlar için 1 adet tamir kiti, minderi şişirebilmeniz için bir adet hortum ve pompa, 1 adet minder kılıfı bulunmaktadır. Bunların yanı sıra Tekerlekli Sandalye Minderinin 24 ay garantisi bulunmaktadır.
 

Tekerlekli Sandalye Minderi Genel Özellikleri

Beden 40cm X 44cm
Balon Sayısı 8 X 9 luk minder
100 kg ve altı kullanıcılar için uygundur
Oturma genişliği 45 cm ve 46 cm tekerlekli sandalyelere uygundur
Kendi ağırlığı 1,5 kg
7 cm yüksekliğinde
İçindekiler 1 adet pompa, 1 adet minder kılıfı, 1 adet şişirmeye yardımcı hortum, bir adet tamir kiti
24 ay garanti

Tekerlekli Sandalye Minderi

Garanti Kapsamı

2 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır.
Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir.
Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünleriın kargo gönderimleri müşteriye aittir.
Lütfen ürünleri göndermeden önce bizim ile iletişime geçiniz.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.