Wollex W 980 Çocuk Tekerlekli Sandalye

  • Marka : Wollex
  • Ürün Kodu : TSDW980
Yeni
- +

7 gün içinde iade kabul edilmektedir.

Bu üründe iade kabul edilmemektedir.

Alışık olduğumuz tekerlekli sandalye modellerimizden farklı olarak biraz eğlence katarak tamamen çocuk psikolojisinin belirlemiş olduğu renkler seçilerek imalatı yapılmış olan Wollex W 980 manuel çocuk sandalyesi konfor olarak da çocuklarımızı memnun edebilecek bir modelimizdir. Polietilen kolçaklar ile birlikte kullanıcının konforu üst düzeyde tutulmuş olup, üzerinde rahatsız olmadan zaman geçirebilmesini sağlanmıştır. Tekerlek çemberleri de alüminyumdan imal edilmiş olması kullanıcının sürüş konforu ön planda tutulmuştur. Alüminyum ve uzun unzullu fren sistemi ile birlikte kullanıcı kendi güvenliğini kolaylıkla sağlayabilmektedir. Aynı zaman da hareketli kolçaklar ile kullanıcımız bu üründe koltuk, yatak vb alanlardan kendi başına transferini sağlamaktadır. Sırt kırılma özelliği ise otomobil vb. araçlarda kolaylıkla taşınabilme ve az hacim kaplama için önemli olan özelliklerindendir.
Favorilere Ekle
Bakanlık tarafından açıklanan yeni yasa gereği ürünlerimizin fiyatları kaldırılmıştır. Ürün hakkındaki fiyat bilgisi ve diğer sorularınız için 0212 873 63 36 / 0216 541 01 46 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak uzman kadromuzdan bilgi alabilirsiniz.

Wollex W 980 Çocuk Tekerlekli Sandalye

 
Alışık olduğumuz tekerlekli sandalye modellerimizden farklı olarak biraz eğlence katarak tamamen çocuk psikolojisinin belirlemiş olduğu renkler seçilerek imalatı yapılmış olan Wollex W 980 manuel çocuk sandalyesi konfor olarak da çocuklarımızı memnun edebilecek bir modelimizdir. Polietilen kolçaklar ile birlikte kullanıcının konforu üst düzeyde tutulmuş olup, üzerinde rahatsız olmadan zaman geçirebilmesini sağlanmıştır. Tekerlek çemberleri de alüminyumdan imal edilmiş olması kullanıcının sürüş konforu ön planda tutulmuştur. Alüminyum ve uzun unzullu fren sistemi ile birlikte kullanıcı kendi güvenliğini kolaylıkla sağlayabilmektedir. Aynı zaman da hareketli kolçaklar ile kullanıcımız bu üründe koltuk, yatak, vb alanlardan kendi başına transferini sağlamaktadır. Sırt kırılma özelliği ise otomobil vb. araclarda kolaylıkla taşınabilme ve az hacim kaplama için önemli olan özelliklerindendir.
 

Wollex W 980 Çocuk Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri

 
Hafif ve taşınabilir özelliği
Kolay katlanabilir özelliğiSırt kırılma özelliği
Hareketli kolçaklar ( Transfer özelliği )
Polietilen kolçak sistemi
Şişme hassasiyetin de silikon dolgu ön ve arka tekerlekler
Ayak kalkar, çıkartılabilir ve ayarlanabilir özellikli
Yumuşak oturma bölgesi
Korumalı ve renkli boya sistemi
Çift makas sistemi
İthal bir üründür
 
Özellik Değer
Malzeme Rengi Siyah
Oturma Yeri Genişliği 35 cm
Muhteviyat Alüminyum
Ürün Ağırlığı 12 kg - YENİ
Taşıma Kapasitesi 120 Kg
Toplam Genişlik 52 cm
Toplam Uzunluk 93 cm
Katlanır Genişlik 33 cm
Arka Teker 22'' PU Dolgu
Ön Teker 6" PU Silikon Dolgu
Kolçak Yüksekliği 20 cm
Oturma Yeri Derinliği 36 cm
Oturma Yeri Yüksekliği 47 cm
Refakatçi Freni Yok
Sırt Yüksekliği 38 cm
Toplam Yükseklik 90 cm

Wollex W 980 Çocuk Tekerlekli Sandalye

Garanti Kapsamı

2 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır.
Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir.
Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünleriın kargo gönderimleri müşteriye aittir.
Lütfen ürünleri göndermeden önce bizim ile iletişime geçiniz.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.