Wollex WG-M313 (50 cm) Manuel Tekerlekli Sandalye

  • Marka : Wollex
  • Ürün Kodu : TSDW313
Yeni
- +

7 gün içinde iade kabul edilmektedir.

Bu üründe iade kabul edilmemektedir.

Orta grup olarak adlandırılan Wollex WG-M313 tekerlekli sandalyede üst grup ürünlerin birçok özelliği de mevcuttur. Uzun süreli kullanımlar için uygun olan bu ürün, uygun fiyatlı tekerlekli sandalyeler arasında yer almaktadır. Wollex WG-M3130 manuel sandalye, antibakteriyel kumaşı ile uzun kullanımlarda bakteriler aracılığıyla bulaşabilecek hastalıklardan da korunma imkanı sağlar. Uygun tekerlekli sandalye fiyatları ile alabilinecek olan Wollex WG-M313 grubunun en çok talep gören modelleri arasındadır.
Favorilere Ekle
Bakanlık tarafından açıklanan yeni yasa gereği ürünlerimizin fiyatları kaldırılmıştır. Ürün hakkındaki fiyat bilgisi ve diğer sorularınız için 0212 873 63 36 / 0216 541 01 46 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak uzman kadromuzdan bilgi alabilirsiniz.

Wollex WG-M313 (50 cm) Manuel Tekerlekli Sandalye
 

Wollex WG-M313 manuel tekerlekli sandalye günlük yaşamda rahatlıkla kullanıma imkan sağlayan katlanabilir şasesi ve paslanmaya karşı boyanmış çelik gövdeli dinamik yapısı sayesinde güçlü bir üründür. Bas-Çıkar sistemli silikon dolgu tekerlekleri ile konforlu sürüş imkanı sağlayan Wollex WG-M313 Manuel Sandalye, kilitlemeli fren sistemi ile refakatçı kullanımına da uygundur. Hasta transferini kolaylaştırabilmek amacıyla çıkartılabilir kolçak ve ayaklıklara sahiptir. Wollex WG-M313 Tekerlekli Sandalye, çelik şaseden üretilmiş sağlam bir tekerlekli engelli sandalyesi modelidir. Wollex WG-M313 manuel tekerlekli sandalye modelinin sırt kırılma özelliği ürünün taşınmasında ve saklanmasında az yer kaplama olanağı sunarken bu özelliğinin yanında katlanabiliyor olmasıyla da en küçük bagajlara bile sığabilmektedir. Orta grup olarak adlandırılan Wollex WG-M313 tekerlekli sandalyede üst grup ürünlerin birçok özelliği de mevcuttur. Uzun süreli kullanımlar için uygun olan bu ürün, uygun fiyatlı tekerlekli sandalyeler arasında yer almaktadır.
 

 

 

 

Wollex WG-M313 (50 cm) Manuel Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri

Hareketli kolçakları sayesinde kullanıcının araba ve yatak gibi alanlara yan transferini mümkün kılan Wollex WG-M313 refakatçi frenli tekerlekli sandalye aynı zamanda kolçaklarındaki eğimler sayesinde yemek ve çalışma masası gibi alanlarada rahatlıkla yanaştırılabilir. Sırt kırma, çıkartılabilir ayaklıklar, bas çıkar özellikli tekerlekler ve katlanma özelliği ile oldukça kompakt bir model olan Wollex WG-M313ekonomik tekerlekli sandalyeler arasında olmasıyla da öne çıkıyor. Refakatçi kontrolünü arttırmak amaçlı eklenmiş olan refakatçi frenleri ile güvenliği üst noktaya taşıyan Wollex WG-M3130 manuel sandalye, antibakteriyel kumaşı ile uzun kullanımlarda bakteriler aracılığıyla bulaşabilecek hastalıklardan da korunma imkanı sağlar. Uygun tekerlekli sandalye fiyatları ile alabilinecek olan Wollex WG-M313 grubunun en çok talep gören modelleri arasındadır. 
 

Kısaca Wollex WG-M313 (50 cm) Manuel Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri

  • Katlanabilir şase
  • Ayarlanabilir ve çıkartılabilir ayaklıklar
  • Refakatçı freni
  • Boyanmış çelik şase
  • Hareketli kolçak
  • 24" silikon dolgu arka tekerlekler
  • 8" ön dolgu tekerlekler
 
 
 
 
 
 
 
 

Oturma Yeri Genişliği

50 cm

Oturma Yeri Derinliği

40 cm

Oturma Yeri Yüksekliği

50 cm

Sırtlık Yüksekliği

49 cm

Toplam Genişlik

68 cm

Toplam Yükseklik

90 cm

Toplam Uzunluk

105 cm

Katlanır Genişlik

27 cm

Arka Tekerlek

24" Silikon Dolgu

Ön Tekerlek

8" Silikon Dolgu

Max. Taşıma Kapasitesi

120 kg

Ürün Ağırlığı

19 kg

 

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

BEYLİKDÜZÜ MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA
 
 
Özellik Değer
Oturma Yeri Genişliği 50 cm
Muhteviyat Çelik
Ürün Ağırlığı 18 kg - YENİ
Taşıma Kapasitesi 150 Kg
Şase Rengi Siyah
Toplam Genişlik 68 cm
Toplam Uzunluk 105 cm
Arka Teker 24'' PU Dolgu
Ön Teker 7'' Silikon Dolgu
Oturma Yeri Derinliği 40 cm
Oturma Yeri Yüksekliği 51 cm
Refakatçi Freni Var
Sırt Yüksekliği 40 cm
Toplam Yükseklik 90 cm

Wollex WG-M313 (50 cm) Manuel Tekerlekli Sandalye

Garanti Kapsamı

2 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır.
Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir.
Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünleriın kargo gönderimleri müşteriye aittir.
Lütfen ürünleri göndermeden önce bizim ile iletişime geçiniz.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.