ADN-01 Merdiven İnme Çıkma Cihazı

ADN-01 Merdiven İnme Çıkma Cihazı kurum kuruluşlara özel fiyatı ile TSE Belgeli, MEB onaylı merdiven tırmanma cihazıdır. 16 Kas 2021 17:10

ADN-01 Merdiven İnme Çıkma Cihazı

ADN-01 Merdiven İnme Çıkma Cihazı kurum kuruluşlara özel fiyatı ile TSE Belgeli, MEB onaylı merdiven tırmanma cihazıdır. Asansör bulunmayan, erişim engeli bulunan binalarda müfredata uygun olarak hazırlanan TSE Belgeleri ve evrakları ile MEB’e bağlı olan birçok kuruluşta; anaokulları, sürücü kursları, kişisel gelişim kursları gibi platformlarda kullanılmaktadır. Çelik gövde yapısı ile son derece dayanıklı olan ADN-01 Merdiven İnme Çıkma Cihazı iç ve dış mekan kullanımı için uygundur.Kompakt yapısı ile en dar alanlarda dahi kolaylıkla kullanım sağlamaktadır. Paslanma yapmaz gövdesi sayesinde uzun ömürlü olarak kullanılabilir, antibakteriyel oturma alanına sahiptir. Dolgu ön ve arka tekerleri ile patlama yapmaz. Düz merdivenlerde kullanıcıyı emniyetli bir şekilde üzerine yerleştirdikten sonra, emniyet kemerleri takılır ve refakatçi eşliğinde kullanılır. Refakatçi herhangi bir güç harcamadan arkadan tutarak, sadece aşağı ve yukarı yönde olan tuşlara basarak kullanıcının hareketini sağlayabilir.Kullanım esnasında refakatçi cihaza yön vermeden kolay kullanabilmektedir. Maksimum kullanıcı ağırlığı 120 kg olmaktadır. ADN 01 Merdiven Çıkma İnme cihazı en uygun fiyat ve en yüksek performansa sahip olan hasta transfer sistemlerindendir. En uygun fiyat garantisi ile Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargoyla gönderim yapılmaktadır.

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Banyo ve Tuvalet Sandalyeleri ve Diğer Ürünler

Koltuk değneğinden, banyo ve tuvalet sandalyesineboru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Avcılar Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

AVCILAR MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA

 

Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.