ADN01 Merdiven Çıkma ve İletme Sistemi

Engelli bireylerin gündelik hayatlarını kolaylaştırmak adına her geçen gün birçok yenilikçi ürünler ortaya çıkmaktadır. Bu ürünler içerisinde merdiven inip çıkma sistemleri de engelli insanlar için oldukça önem arz etmektedir. 20 Kas 2019 09:36

   ADN 01 Merdiven İnme-Çıkma ve İletme Sistemi

     Engelli bireylerin gündelik hayatlarını kolaylaştırmak adına her geçen gün birçok yenilikçi ürünler ortaya çıkmaktadır. Bu ürünler içerisinde merdiven inip çıkma sistemleri de engelli insanlar için oldukça önem arz etmektedir.
     Bu cihazlar gerek bireysel gerek kurumsal amaçlı olarak da kullanılmaktadır. Ülkemizde kurum ve kuruluşların kendi bünyesinde mutlaka bulundurması zorunlu olan bu merdiven cihazları, yönetmelik kapsamı içerisinde olabilmesi için TSE BELGESİNE sahip olmalıdır. Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası, Beylikdüzü Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası mağazalarında bulabileceğiniz TSE belgesine sahip bu merdiven cihazı ‘’ADN-01 Merdiven İnme-Çıkma ve İletme Sistemi’’ profesyonel satış danışmanları eşliğinde sizlerin hizmetine sunulmaktadır.
   Kurum ve kuruluşların denetimi sırasında istenen bu ‘’ADN-01 Merdiven İnme-Çıkma ve İletme Sistemi’’ TSE Belgesine sahip olmak zorundadır. Bu belge denetim sürecinin olumlu yönde ilerlemesi  ve kurum faaliyetinin aksamaması için gereklidir.
     Tekerlekli Sandalye Dünyası merdiven cihazları ve daha yüzlerce ürün çeşidi ve en uygun fiyatlar ile siz değerli misafirlerini Türkiye’nin en büyük showroom mağazalarında, uzman satış danışmanlarının üstün hizmet kalitesi ile ağırlamaya hazırdır.
 
 
Tekerlekli Sandalye Dünyası İletişim Bilgileri
 
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.