Aktif Tekerlekli Sandalye

Manuel tekerlekli sandalyeler engelli insanlarımızın çoğunun ilk etapta tercih ettikleri sandalye grubudur. Gerek kişinin kendi kullanması gerek bir refakatçi eşliğinde günlük hayatlarına devam edebildikleri manuel tekerlekli sandalyelerin başka bir versi 29 Eki 2019 13:44

Aktif Tekerlekli Sandalye

 
Manuel tekerlekli sandalyeler engelli insanlarımızın çoğunun ilk etapta tercih ettikleri sandalye grubudur. Gerek kişinin kendi kullanması gerek bir refakatçi eşliğinde günlük hayatlarına devam edebildikleri manuel tekerlekli sandalyelerin başka bir versiyonu da aktif tekerlekli sandalyelerdir.
 
Aktif tekerlekli sandalyeleri manuel tekerlekli sandalyelerden ayıran belirgin birkaç özellik mevcuttur. Bu özelliklerin en başında, kişilere özel ölçüler ile hazırlanması ve imal edilmesi gelmektedir. Daha sonra ise hız ve manevranın olduğunu söyleyebiliriz. Aktif sandalyeler şase ve teker yapısı olarak manuel tekerlekli sandalyelere göre daha hızlı ve manevra kabiliyeti daha yüksek olan tekerlekli sandalye çeşididir. Ufacık bir dokunuş bile aktif tekerlekli sandalyeyi hareket ettirmeye yetecektir.
 
Titanyum, karbon ve güçlendirilmiş alüminyumdan imal edilmiş olmaları aktif tekerlekli sandalyeleri oldukça hafif bir sandalye yapmaktadır. 4.5 Kg’a kadar inebilen bu sandalyeler kullanıcı için oldukça avantaj sağlamaktadır. Öyle ki araç kullanabilen engelliler hem araca transferlerini kolayca gerçekleştirebilmekte hem de katlanabilir ve sökülebilir bu sandalyeleri oldukça rahat bir şekilde araçlarının yan koltuklarına taşıyabilmektedir.
 
Tekerlekli Sandalye Dünyası mağazalarında; Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası, Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Beylikdüzü Tekerlekli Sandalye Dünyası, onlarca marka, yüzlerce çeşit arasında kendine yer edinen aktif tekerlekli sandalyeleri sizlerde bizzat mağazalarımıza gelerek görüp inceleyebilir, uzman satış danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz.
 
Tekerlekli Sandalye Dünyası İletişim Bilgileri
 
 
 
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.