Akülü Tekerlekli Sandalye Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Akülü tekerlekli sandalyeler hareket kabiliyeti kısıtlı bireylerin günlük yaşamlarını kolaylaştırmak amacıyla tasarlanmış ürünlerdir. Akülü tekerlekli sandalye seçiminde en önemli noktalardan biri kullanıcının akülü tekerlekli sandalyeyi nerede kullanacağ 17 May 15:40

Akülü Tekerlekli Sandalye Çeşitleri

Akülü tekerlekli sandalyeler hareket kabiliyeti kısıtlı bireylerin günlük yaşamlarını kolaylaştırmak amacıyla tasarlanmış ürünlerdir. Akülü tekerlekli sandalye seçiminde en önemli noktalardan biri kullanıcının akülü tekerlekli sandalyeyi nerede kullanacağıdır. Kullanıcı, daha çok evde vakit geçiriyorsa daha küçük boyutlarda standart bir akülü tekerlekli sandalye tercih edebilir. Bu sandalyeler yüksek manevra kabiliyetine sahip oldukları için dar alanlarda kullanıma daha uygundur. Günlük olarak daha uzun sürüşler gerçekleştiren ve engebeli alanlarda yaşayan kişilerin kullanımına uygun olarak tasarlanan, diğer modellere göre daha güçlü motor yapısına ve güçlendirilmiş gövdeye sahip modeller ise arazi tipi akülü tekerlekli sandalyelerdir. Katlanabilir ultra hafif akülü tekerlekli sandalyeler ise sıklıkla seyahat eden kullanıcılar için tasarlanmış modellerdir.  Bu modelleri diğerlerinden ayıran en büyük fark ise lityum pilli akülü tekerlekli sandalye modelleri olmalarıdır. Lityum pil, aküden farklı olarak uçak seyahatlerinde sorun çıkarmaz ve rahatlıkla uçak seyahati yapılabilir. Katlanabildiği ve hafif olduğu için rahatlıkla uzun veya kısa seyahatlerde rahatlıkla taşınabilecek şekilde tasarlanmıştır. Bir diğer akülü sandalye modeli ise ayağa kaldıran akülü tekerlekli sandalyelerdir. Bu modeller diğer akülü tekerlekli sandalyelere göre daha fonksiyonel bir modeldir ve hastaların tamamen ayakta dik pozisyonda durarak istedikleri yere gitmelerini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. 

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Banyo ve Tuvalet Sandalyeleri ve Diğer Ürünler

Koltuk değneğinden, banyo ve tuvalet sandalyesineboru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Avcılar Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

AVCILAR MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA

 

Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.