Alüminyum Manuel Tekerlekli Sandalyeler

Manuel sandalye seçimi yapılırken fonksiyonlarının yanında dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli noktada ağırlığıdır. Manuel tekerlekli sandalyenin çok ağır olması hem kullanıcısı hem de refakatçisi için transfer sırasında problemler oluşturabilmektedi 18 Nis 2020 13:05

Alüminyum Manuel Tekerlekli Sandalyeler

Manuel sandalye seçimi yapılırken fonksiyonlarının yanında dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli noktada ağırlığıdır. Manuel tekerlekli sandalyenin çok ağır olması hem kullanıcısı hem de refakatçisi için transfer sırasında problemler oluşturabilmektedir.
Gelişen teknoloji, müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda, demir çelik manuel sandalyelerin yerini hafif alüminyum manuel tekerlekli sandalyeler almaya başlamıştır. Çelik sandalyelere göre alüminyum sandalyeler sürüş esnasında ve transfer sırasında bariz bir şekilde hafifliğini hissettirmiş, bunun yanında kumaşlarının çıkarılabilir ve hava alabilir oluşu da kullanıcıları alüminyum sandalyelere doğru yönlendirmiştir. Çelik manuel tekerlekli sandalyelere oranla daha hafif olan alüminyum manuel tekerlekli sandalyeler gerekli durumlarda, duş aldırabilme özelliğine de sahiptirler. Sırt ve oturma kumaşlarının çoğunluğu çıkarılabilir ve yıkanabilir olarak tasarlanmıştır. Bunun yanında normal bir manuel tekerlekli sandalyede olması gereken tüm özellikleri de bulundurabilen alüminyum sandalyelerinde çıkarılabilir ayaklıkları, ortadan katlanabilir olması, açılabilir ve ayarlanabilir yan kolçakları, refakatçi frenleri, emniyet kemerleri, bas çıkar tekerlekleri, sırt kırılabilir olmaları vb. birçok özellikleri mevcuttur.
8-13 kg arası olan bu alüminyum tekerlekli sandalyeler kullanıcıları için farklı beden seçenekleri ile Tekerlekli Sandalye Dünyası’nda en uygun fiyata ve kaliteye siz değerli misafirlerini beklemektedir. Kendinize uygun bir alüminyum manuel tekerlekli sandalye satın almak isterseniz mutlaka Tekerlekli Sandalye Dünyası showroom mağazalarını ziyaret edebilir, uzman satış danışmanları eşliğinde kendiniz için en uygun sandalyeye karar verebilirsiniz.

www.tekerleklisandalyedunyasi.com

Tekerlekli Sandalye Dünyası İletişim Bilgileri
 
                                 
 
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.