Aurora Engelli Çocuk Puseti

Aurora Engelli Çocuk Puseti üst vücut kontolü olmayan özel çocuklar için tasarlanmış ergonomik ve şık tasarıma sahiptir ve birçok farklı fonksiyona sahiptir. Aurora Serebral Palsi Engelli Puseti, alüminyum şasesi ve ayarlanabilir özelliği ile uzun yıllar 04 Kas 2021 18:10

Aurora Engelli Çocuk Puseti

Aurora Engelli Çocuk Puseti üst vücut kontolü olmayan özel çocuklar için tasarlanmış ergonomik ve şık tasarıma sahiptir ve birçok farklı fonksiyona sahiptir. Sağladığı  avantajlar ile ailelerin rahatça kullanımını ve çocuğun içerisinde konforu düşünülerek tasarlanmıştır. Polonya menşeili olan Aurora Serebral Palsi Engelli Puseti, alüminyum şasesi ve ayarlanabilir özelliği ile uzun yıllar kullanım sağlar. Baş, gövde kontrolü olmayan, skolyozu bulunan, çocuklar için uygun olan Aurora Engelli Çocuk Puseti tam desteklidir. Baş desteği, skolyoz için bulunan yan destekleri ve bacak arası abdüktörü ile çocuğu tam destekleyerek, doğru pozisyonda kalmasını sağlar. Bacak arası abdüktörü çocuğun ileri kaymasını engeller ve doğru açıyla ayarlanan yan destekleri ile çocuğun dik kalmasını sağlar. Baş desteği, yan destekleri ve koltuk destekleri çocuğa göre ayarlanabilir. Çocuğun boyu uzadığında ise ayaklığının boyu ayarlanabilir ve bu özellikleri ile 3-4 sene kullanma imkanı sağlar. Tutma barı sayesinde çocuklar kendini güvende hissederken, ebeveynler de daha güvende hissetikleri için daha rahat kullanım sağlayabilir. Aurora Engelli Çocuk Pusetinin üst puset kısmı araba koltuğu ve ev içerisinde de normal koltuk kullanımı için uygun olup, gövdesi katlanır yapıdadır, en küçük araba bagajlarına dahi sığabilmektedir. Puset çift taraflı kullanabilir, anne görüşü ile de kullanıma sahiptir. Standart aksesuarlarına dahil olan tente ve çantası ile birçok engelli puseti modelinden ayrılmaktadır. Sırt kısmının açısı, çocuğun konforuna göre kolayca ayarlanabilmektedir. Gelişmiş süspansiyon sistemi sayesinde engebeli alanlarda çocuğa darbeleri hissettirmez, sürüş açısından oldukça kolaydır. Aurora Engelli Çocuk Puseti sağladığı birçok avantaj ve opsiyonlarla hem çocuğun bütün konforu göz önüne alınarak, hem de ailenin rahat kullanımı göz önünde tutularak dizayn edilmiştir.

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Banyo ve Tuvalet Sandalyeleri ve Diğer Ürünler

Koltuk değneğinden, banyo ve tuvalet sandalyesineboru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Avcılar Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

AVCILAR MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA

 

Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.