AURORA® ENGELLİ ÇOCUK PUSETİ TEKERLEKLİ SANDALYE TEKERLEKLİ SANDALYE DÜNYASI MAĞAZALARINDA

Aurora, yeni nesil tasarımını modern bir görünümle birleştiren gelişmiş bir özel ihtiyaç çocuk pusetidir. Vücut bozukluğu olan çocuklar için özel tasarlanmıştır.Engelli çocuk pusetlerinde bulunması gereken en temel özellikler bulunmaktadır.Üst düzey kalit 02 Eki 2020 10:35

AURORA® ENGELLİ ÇOCUK PUSETİ TEKERLEKLİ SANDALYE DÜNYASI MAĞAZALARINDA 

Engelli Çocuk Pusetleri arasında en dikkat çekici, en donanımlı pusetler arasında yer alan AURORA® ENGELLİ ÇOCUK PUSETİ modeli  sıfır olarak Tekerlekli Sandalye Dünyası raflarında yerini almaya başladı.

Aurora Engelli Çocuk puseti, günümüz çağın tasarımını modern bir görünümle birleştiren gelişmiş bir özel ihtiyaçları karşılayan pusettir.Sınırlı hareket kabiliyetine sahip kullanıcılar için tasarlanmıştır.Aurora Engelli Pusetinde yapılan mühendisliklik farkıyla, aracı güvenli sağlam ve çok konforlu bir ürüne çevirmiştir.

Aurora Engelli Çocuk Pusetinin en büyük avantajlarından biri, kullanışlı çok işlevli ters çevrilebilir koltuğudur.Koltuk pozisyonuna bağlı olarak çocuğun refakatçi veya çevre ile etkileşime girmesini sağlar.Ayarlanabilir yan destekler ve yastıklar yanal stabilizasyonu sağlar.Ek olarak, koltuk başlığının yüksekliğini, koltuk açısı ve ayak dayamasını değiştme imkanı vardır.

Aurora engelli çocuk puseti, yeni nesil tasarımını modern bir görünümle birleştiren gelişmiş bir özel ihtiyaç çocuk pusetidir. Vücut bozukluğu olan çocuklar için özel tasarlanmıştır.Engelli çocuk pusetlerinde bulunması gereken en temel özellikler bulunmaktadır.Üst düzey kalite ve üst düzey güvenlik sistemi aracı güvenli, sağlam ve çok rahat bir hale getirir.

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası, vizyonu ve misyonu doğrultusunda hız kesmeden yenilikleri siz değerli müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor. Tekerlekli Sandalye Dünyası bütün ürün gruplarını, onlarca marka ve yüzlerce çeşit ürünü en uygun fiyata ve kaliteye siz değerli müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Manuel tekerlekli sandalyeler, akülü tekerlekli sandalyeler, engelli çocuk pusetleri, havalı yataklar, hasta yatakları, banyo ve tuvalet sandalyeleri, hasta taşıma liftleri, bastonlar, değnekler ve daha niceleri...
 
Türkiye’nin en büyük showroom mağazalarına sahip olan Tekerlekli Sandalye Dünyası mağazaları hemen hemen bütün ürün gruplarını görüp inceleyebileceğiniz mağazalardır. Sizler de uzman satış danışmanları eşliğinde ürünleri inceleyip kendinize en uygun olan ürünleri satın alabilirsiniz.
 

www.tekerleklisandalyedunyasi.com

Tekerlekli Sandalye Dünyası İletişim Bilgileri

 

 

 

Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.