Banyo Tuvalet Sandalyeleri

Hem kendi konforu için hem de çevresindeki yakınları olan refakatçileri için kullanımı rahat modeller olan banyo tuvalet sandalyesi modelleri, kullanıcılarının hayatını oldukça kolaylaştırmaktadır. 27 Nis 11:45

Banyo ve Tuvalet Sandalyeleri

Engelli ve yaşlı bireyler için günlük yaşamda  zorunlu ihtiyaçların giderilmesi ve bu ihtiyaçların vermiş olduğu zorluklar hem engelli bireyleri hem de yakınlarını güç bir durumda bırakabilmektedir. Bu ihtiyaçların başında banyo ve tuvalet ihtiyacı gelmektedir. Engelli ve yaşlı bireylere bu durumda banyo tuvalet sandalyeleri, yaşam destek ürünü olarak yardımcı oluyor. Bireyler tek başına gidermekte zorlandıkları bu ihtiyaçlarını banyo tuvalet sandalyeleri ile giderebilmektedir. Hem kendi konforu için hem de çevresindeki yakınları olan refakatçileri için kullanımı rahat modeller olan klozetli tekerlekli sandalye modelleri, kullanıcılarının hayatını oldukça kolaylaştırmaktadır.

Banyo tuvalet sandalyesi alırken dikkat edilmesi gereken önceliklerin başında suya karşı dayanıklı gövde yapısı ve oturma yeri olmalıdır. Lazımlıklı tekerlekli sandalyelerde lazımlık olmasının yanı sıra klozete yanaşabilmesi ile hem kullanıcı hem de refakatçi için kolaylık sağlamaktadır. Banyo tuvalet sandalyelerinin farklı tasarımları da mevcut olup, standart tekerlekleri sandalye modellerinden farklı olarak tilt özelliği ya da sırt yatar banyo tuvalet sandalyeleri kullanıcının rahatsızlığına göre farklı özelliklere sahip olabilmektedir. 

 

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Banyo ve Tuvalet Sandalyeleri ve Diğer Ürünler

Koltuk değneğinden, banyo ve tuvalet sandalyesineboru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Avcılar Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

AVCILAR MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA

 

Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.