Belmo

Belmo, ürettiği akülü sandalye motorunu Batı Avrupa'ya ihraç etmeye başladığı 1996 yılında 4 yıllık bir araştıma ve geliştirme faaliyetinin sonuna gelmiş oldu. Türkiye' de akülü tekerlekli sandalye üretilmemesinden kaynaklanan sıkıntıların farkına varan f 06 Kas 2020 11:08

Belmo Tekerlekli Sandalyeler

Belmo, ürettiği akülü sandalye motorunu Batı Avrupa'ya ihraç etmeye başladığı 1996 yılında 4 yıllık bir araştıma ve geliştirme faaliyetinin sonuna gelmiş oldu. Türkiye' de akülü tekerlekli sandalye üretilmemesinden kaynaklanan sıkıntıların farkına varan firma mühendisleri, zaten motorunu ürettikleri akülü tekerlekli sandalyeyi üretmeye karar verdiler. 1998 yılında TÜBİTAK-TTGV ödülü alan firma, akülü engelli sandalye ile bu piyasada kendinden söz ettirmeyi başardı. Her yıl daha fazla engelliye hareketlilik sağlayan Belmo ürünleri, kalitesi ve dayanıklılığı ile müşterilerin ilk tercihleri arasında yer aldı. Ucuz yedek parça, hızlı teknik servisi ve kişiye özel imlat imkanı ile rakiplerine fark atarak Türkiye' nin en çok satan akülü tekerlekli sandalye imalatçısı haline geldi. Tekerlekli Sandalye Dünyası olarak da biz Belmo marka ürünleri uygun fiyatla siz değerli müşterilerimize satışa sunmaktayız. Tekerlekli sandalye, akülü tekerlekli sandalye, çocuk tekerlekli sandalyesi ve minder ürün grupları ile satışını yaptığımız. Belmo teknik servis hizmeti de bulunmaktadır. Satış sonrası müşteri memnuniyeti hem firmamız hem de Belmo markasının prensipleri arasında yeralmaktadır. Belmo marka ürünlerin, yedek parça olanağı da bulunmaktadır. Tekerlekler, aküler, kumanda yedek parça, motor parçaları ve şase parçaların yedek parça imkanları, müşterinin satın aldığı ürüne göre ihtiyacı karşılamaktadır.
 

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Manuel Tekerlekli Sandalyeler ve Diğer Ürünler

Koltuk değneğinden, Wollex tekerlekli sandalyeye; boru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Beylikdüzü Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve akülü tekerlekli sandalye fiyatları ve manuel tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.
 

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

BEYLİKDÜZÜ MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.