Breezy Style

Yenilenen tasarımıyla büyük beğeni toplayan Breezy Style Hafif Alüminyum Tekerlekli Sandalye, siz değerli müşterilerimizin yoğun isteği üzerine Tekerlekli Sandalye Dünyası showroomlarında tekrardan yerini almıştır. 05 Eki 2019 11:42

Breezy Style Alüminyum Tekerlekli Sandalye

 
 Yenilenen tasarımıyla büyük beğeni toplayan Breezy Style Hafif Alüminyum Tekerlekli Sandalye, siz değerli müşterilerimizin yoğun isteği üzerine Tekerlekli Sandalye Dünyası showroomlarında tekrardan yerini almıştır.
 
    Breezy Style Hafif Alüminyum Tekerlekli Sandalye, kendi içerisindeki en hafif olan manuel tekerlekli sandalye modelidir. (13,5 Kg) Tamamen kullanıcı ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanan Breezy Style Hafif Alüminyum Tekerlekli Sandalye modelleri, renk seçenekleri ve ebatlarıyla kullanıcılarına hitap etmektedir.
 
   6 farklı koltuk seçeneği ve 4 farklı renk seçeneği bulunan Alman yapımı bu Tekerlekli Sandalye, sert alüminyum borudan ve en yüksek kalitedeki bileşenlerden yapılmıştır. Bu model aynı zamanda ayarlanabilen oturma yeri yüksekliği, oturma derinliği ve nefes alabilen arkalık döşemesi ile kendisini Hafif Alüminyum Tekerlekli Sandalye  grubu içerisinde oldukça ileri noktalara taşımıştır.
 
   Bütün bu özellikleri taşıyan Breezy Style Hafif Alüminyum Tekerlekli Sandalye modelleri Tekerlekli Sandalye Dünyası showroomlarımızda uzman satış personellerimizin desteği ile sizleri beklemektedir.
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.