CAT II Ayakta Dik Durma Sehpası

Rehabilitasyon yardımcısı CAT II Ayakta Dik Durma Sehpası kullanıcının ister yüz üstü ister sırt üstü kullanarak sağlıklı duruş pozisyonuyla uzun süre kullanımına uygun tasarlanmıştır. 30 Mar 2021 18:10

CAT II Ayakta Dik Durma Sehpası

Cat II Ayakta Dik Durma Sehpası; Serebral Palsi, Beyin ve omurilik yaralanmaları, Kas hastalıkları ve felç, Nörolojik rahatsızlıklar, Skleroz (Multiple Sclerosis -SM-), Meningosel, Genetik rahatsızlıkları olan kişiler için kullanıma uygundur.  Rehabilitasyon yardımcısı olan CAT II Ayakta Dik Durma Sehpası kullanıcının ister yüz üstü ister sırt üstü kullanarak sağlıklı duruş pozisyonuyla uzun süre kullanımına uygun tasarlanmıştır. Ayarlanabilir baş desteği, yan destekleri ve ayak desteğiyle kullanıcının boyuna ve kilosuna göre küçültüp büyültme imkanı sağlar. Kemerleri ile oldukça güvenli bir model olan Cat II Dik Pozisyonlandırma Cihazı 80-135 cm arasındaki çocuklar için kullanıma uygun bir modeldir. Kullanıcının düz veya ters pozisyonda kullanımlarında ayarlanabilir diz ve bacak desteği ve ayarlanabilir ayak destekleri sayesinde doğru pozisyonlandırmayı sağlamak mümkündür. Doğru pozisyonlandırmanın sağlanabilmesi var olan duruş bozukluklarının ilerlemesini önlemektedir. Ayrıca ayakta ve doğru pozisyonda dik durmak kan dolaşımın sisteminin doğru bir şekilde çalışmasına da yardımcı olmaktadır. Tamamen dik veya tamamen yatay pozisyonda kullanılabilecek şekilde tasarlanan Cat 2 Ayakta Dik Durma Sehpası ayarlanabilen tilt açısı sayesinde istenilen eğimde kullanılabilir. Tüm bu özelliklere sahip Cat II Ayakta Dik Durma Sehpası çocukların günlük rehabilitasyon süreçlerinde oldukça önemli bir yere sahiptir. Tekerleklerin frenli kilit sistemiyle evin içerisinde istenilen yerde kullanılabilen Cat II Ayakta Dik Durma Sehpası hareket kabiliyetini kısıtlayıcı durum ve hastalıklara sahip olan çocuklar için ideal bir modeldir.

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Banyo Tuvalet Sandalyeleri ve Diğer Ürünler

Koltuk değneğinden, banyo ve tuvalet sandalyesineboru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Avcılar Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

AVCILAR MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA

 

Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.