Comfort Plus DM-BOSS Engelli Pediatrik Baston Puset

Comfort Plus DM-BOSS pediatrik engelli puseti oldukça pratik yapısı ile ailenin ve çocuğun konforu göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Katlanabilir ve baston hale gelir yapıda olması ile en küçük araba bagajlarına dahi kolaylıkla sığmaktadır. 27 Tem 2021 16:00

Comfort Plus DM-BOSS Pediatrik Engelli Puseti

Comfort Plus DM-BOSS pediatrik engelli puseti oldukça pratik yapısı ile ailenin ve çocuğun konforu göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Katlanabilir ve baston hale gelir yapıda olması ile en küçük araba bagajlarına dahi kolaylıkla sığmaktadır. Seyahat esnasında yanınıza alabilir, evde yerden tasarruf etmek için katlayıp, ufak hale getirebilirsiniz. Ayrıca alüminyum şase olması sayesinde yalnızca 13 kg ağırlığa sahip olan Comfort Plus DM-BOSS pediatrik engelli puseti böylece rahatlıkla taşınabilmektedir. Silikon dolgu ön ve arka tekerler sayesinde patlamaya, darbelere karşı dayanıklıdır ve dış mekan kullanımı sırasında da oldukça konforludur. Arka tekerlerinin bas çıkar özellikte olması ile katlandığında daha az yer kaplamaktadır. Yüksekliği ayarlanabilir ayaklıkları sayesinde, kullanıcısıyla birlikte büyüyen Comfort Plus DM-BOSS pediatrik engelli puseti aynı zamanda çıkabilir ayaklıkları ile dar alanlarda manevra kabiliyetini arttırmaktadır. Güneşliği sayesinde dış ortam kullanımında ekstra konfor sunan Comfort Plus DM-BOSS pediatrik engelli puseti, 3 noktalı emniyet kemer sistemi sayesinde ve yanda bulunan manuel frenleri sayesinde oldukça güvenli bir sürüş sağlamaktadır.

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Banyo ve Tuvalet Sandalyeleri ve Diğer Ürünler

Koltuk değneğinden, banyo ve tuvalet sandalyesineboru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Avcılar Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

AVCILAR MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA

 

Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.