Comfort Plus DM809 Manuel Tekerlekli Sandalye

Comfort Plus DM809 Manuel Tekerlekli Sandalye ekonomik tekerlekli sandalye fiyatı ve fiyatına göre yüksek kalite özelliği ile ekonomik sandalye modellerindendir. Comfort Plus DM809 Manuel Tekerlekli Sandalye kişinin kendisi kullanabileceği gibi refakatçi 07 Oca 2022 18:20

Comfort Plus DM809 Manuel Tekerlekli Sandalye

Comfort Plus DM809 Manuel Tekerlekli Sandalye ekonomik tekerlekli sandalye fiyatı ve fiyatına göre yüksek kalite özelliği ile ekonomik sandalye modellerindendir. Hastane tipi sandalye, birçok bağışçının tercih ettiği ve kullanıcıların transfer amacı ile kullanılan modeller içerisinde öne çıkmaktadır. Kolay katlanabilir özelliği ile depolaması oldukça kolay, birçok araca kolaylıkla sığabilmektedir. Güçlü çelik şasesi ile 120 kg taşıma kapasitesine sahip, 16 kg ağırlığındadır. Comfort Plus DM809 Manuel Tekerlekli Sandalye kişinin kendisi kullanabileceği gibi refakatçi kullanımına da uygundur. Arka da bulunan refaketçi frenleri ile daha güvenli kullanım sağlamaktadır, refakatçi yokuşta frenleri sıktığında kayma yapmaz, rahatlıkla kullanım sağlar. Yanda bulunan manuel frenleri kullanıcı kullanımına uygundur. Silikon dolgu tekerleri sayesinde patlama yapmaz, darbelere karşı dayanıklıdır. Comfort Plus DM809 Manuel Tekerlekli Sandalye birçok sandalyeye göre fiyat açısından daha ekonomik ve refaketçi freni, katlanabilir gibi avantajlara sahiptir. Comfort Plus DM809 Manuel Sandalyenin, Tekerlekli Sandalye Dünyası güvencesi ile 2 yıl garantisi, 10 yıl yedek parça temin garantisi bulunmaktadır. Müge Anlı’ya ekonomik tekerlekli sandalye bağışında bulunmak istiyorsanız, bizimle irtibata geçebilir, her hafta giden tırlarımız ile gönderilerinizi tutanak dahilinde ücretsiz şekilde gönderim sağlayabilirsiniz.

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Banyo ve Tuvalet Sandalyeleri ve Diğer Ürünler

Koltuk değneğinden, banyo ve tuvalet sandalyesineboru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Avcılar Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

AVCILAR MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.