Comfort Plus Ergostar Katlanabilir Akülü Sandalye

Comfort Plus Ergostar Lityum Pilli Akülü sandalye kolay katlanabilir ve hafif olmasıyla kullanıcıları tarafından büyük beğeniyle tercih edilen akülü sandalye modelleri arasındadır. Comfort Plus Ergostar  Katlanabilir Akülü sandalye 180 DC motoru ve 20 Amp 08 Kas 2021 17:50

Comfort Plus Ergostar Akülü Tekerlekli Sandalye

Comfort Plus Ergostar Lityum Pilli Akülü sandalye kolay katlanabilir ve hafif olmasıyla kullanıcıları tarafından büyük beğeniyle tercih edilen akülü sandalye modelleri arasındadır. Comfort Plus Ergostar  Katlanabilir Akülü sandalye 180 DC motoru ve 20 Amper lityum bataryası ile uzun süreli ve eğimli yollarda kullanıcısına ekstra avantajlar sağlamaktadır. Comfort Plus Ergostar Lüx Lityum Pilli Akülü sandalyesi Kullanıcının sandalyeden ve sandalyeye transferlerini kolaylaştıran özel olarak tasarlanmış yukarı hareketleri kolçakları sayesinde kişiye ekstra avantaj sunmaktadır. 120 kg taşıma kapasitesi bulunan Comfort Plus Ergostar Hafif Akülü sandalye kolay katlanabilirliği ve alüminyum şaseye sahip olmasından dolayı hafifliği ve sağlamlığıyla ekstra avantaj sağlayan Comfort Plus Ergostar Lüx Lityum Pilli Akülü sandalyesi tüm seyehatlarde ve yolculuklarda kolayca depolayabileceğiniz akülü sandalye modelleri arasında yer almaktadır.
 

Comfort Plus Ergostar Akülü Engelli Sandalyesi Lityum Pilleri sayesinde tek şarjda 10-15 km mesafe yapabilen Comfort Plus Ergostar Lüx Lityum Pilli Akülü sandalyesi lityum pilin sağladığı avantaj sayesinde normal aküler gibi sürekli bakım ve değişim gerektirmez, uzun yıllar kullanabileceğiniz bir pil sağlığına sahiptir. Ergonomik oturma minderine sahip olan Comfort Plus Ergostar Akülü Hasta Sandalyesi kullanıcına sürüş esnasında konfor sunmaktadır. Sürüş esnasında hissedilen titremeyi slikon dolgu tekerleri sayesinde en aza indiren Comfort Plus Ergostar Lüx Lityum Pilli Akülü sandalyesi Kullanıcının rahat bir yolculuk yapmasını sağlamaktadır. Sürüş esnasında kullanıcının güvenliği en üst düzeye çıkarmak için çift taraflı emniyet kemerine sahip olan Comfort Plus Ergostar Lüx Lityum Pilli Akülü sandalyesi bu sayede kullanıcının rahat ve güvenli bir şekilde sürüş yapmasını sağlamaktadır. Portatif, hafif ve kolay katlanabilir olmasıyla tercih edilen Comfort Plus Ergostar Lüx Lityum Pilli Akülü sandalyesi ev de dış mekanlarda rahatça kullanılabilir. Akülü sandalye modelleri arasında öne çıkan Comfort Plus Ergostar Lüx Lityum Pilli Akülü sandalyesi kullanıcıların büyük beğeniyle kullandığı bir akülü sandalye modelidir.

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Banyo ve Tuvalet Sandalyeleri ve Diğer Ürünler

Koltuk değneğinden, banyo ve tuvalet sandalyesineboru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Avcılar Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

AVCILAR MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA

 

Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.