Comfort Plus Ergostar Lityum Pilli Katlanabilir Akülü Sandalye

Comfort Plus Ergostar Lityum Pilli Katlanabilir Akülü Sandalye alüminyum gövde yapısı ve lityum pilli olması sayesinde en hafif akülü tekerlekli sandalye modellerindendir. 18 Ağu 17:35

 Comfort Plus Ergostar Lityum Pilli Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye

Hem iç meken hem dış mekan kullanımına uygun olan Comfort Plus Ergostar Lityum Pilli Katlanabilir Akülü Sandalye alüminyum gövde yapısı ve lityum pilli olması sayesinde en hafif akülü tekerlekli sandalye modellerindendir. 35 Kg ağırlığa sahip olan Comfort Plus Ergostar Lityum Pilli Katlanabilir Akülü Sandalye,, 125 kg taşıma kapasitesine sahiptir. 200 Watt x 2 Motor ve  20SAH x 2 Lityum Bataryaya sahip olup tam dolu şarjla 15 km menzile sahiptir. Lityum pilli olması ile diğer akülü modellere göre hem daha hafiftir hemde aküleri bakım gerektirmez. Gerginliği ve yüksekliği ayarlanabilir sırt kısmı ve ergonomik oturma minderi sırt şiltesine sahip olması ile kullanıcı üzerinde daha uzun yorulmadan vakit geçirebilir. Kolçakları kaldırılabilir olan Comfort Plus Ergostar Katlanabilir Akülü Sandalye kullanıcısının tekerlekli sandalyeden koltuk araba veya yatak gibi alanlara transferini oldukça kolaylaştırmaktadır. Silikon dolgu tekerleri sayesinde patlama yapmaz ve darbelere dayanıklıdır. Joystiği refaketçi kullanabilir şekilde de ayarlanabilir olan Comfort Plus Ergostar Lityum Pilli Katlanabilir Akülü Sandalye şarjı bittiğinde veya herhangi bir arıza durumunda refakatçi kullanımına da olanak sağlamaktadır. Kullanıcı konforu ve emniyetini üst noktada tutularak hem kullanıcı hem refakatçi düşünülerek tasarlanmış olan Comfort Plus Ergostar Lityum Pilli Katlanabilir Akülü Sandalye, katlandığında oldukça küçük boyutlara gelmesi sayesinde hem taşıması hem depolaması son derece kolay bir modeldir, araba bagajlarına rahatlıkla sığabilmektedir.

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Banyo ve Tuvalet Sandalyeleri ve Diğer Ürünler

Koltuk değneğinden, banyo ve tuvalet sandalyesineboru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Avcılar Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

AVCILAR MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA

 

Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.