Comfort Plus KY9003 Refakatçi Tekerlekli Sandalye

Comfort Plus KY9003 Refakatçi Tekerlekli Sandalye modeli standart tekerlekli sandalyelerden farklı olarak refakatçi frenli ve benzerlerine göre oldukça hafif ve pratik bir sandalyedir. 21 Nis 13:40

Comfort Plus KY9003 Refakatçi Tekerlekli Sandalye

Comfort Plus KY9003 Refakatçi Tekerlekli Sandalye modeli standart tekerlekli sandalyelerden farklı olarak refakatçi frenli ve benzerlerine göre oldukça hafif ve pratik bir sandalyedir. Düşük ürün genişliği sayesinde kapı genişliği dar olan evlerde dahi oldukça rahat bir kullanım sunan Comfort Plus KY9003 tekerlekli engelli sandalyesi, portatif bir model olmasının yanında 100 kg taşıma kapasitesine sahip olup sandalye toplamda yalnızca 7 kg ağırlıktadır. Comfort Plus KY9003 Çantalı Hafif Tekerlekli Sandalye modeli sahip olduğu çanta sayesinde yapılabilecek market veya pazar alışverişlerinde de oldukça kullanışlı bir tekerlekli hasta sandalyesidir. Oldukça portatif bir sandalye olan Comfort Plus KY9003 Hafif Çantalı Tekerlekli Sandalye,  katlanabilir ve refakatçi fren sistemine sahip olup, kolçakları yukarıya doğru kaldırılabilmektedir. Küçük yapısının sağladığı bir diğer avantaj iseher türlü araba bagajı ve asansöre kolaylıkla sığabilmesidir. Silikon dolgu tekerlere sahip olan Comfort Plus KY9003 Çantalı Hafif Tekerlekli Sandalyede, tekerleklerinin patlama veya çizilme gibi ihtimalleri bulunmamaktadır. Antibakteriyel kumaşı sayesinde kolaylıkla temizlenebilir ve hijyenik kullanıma elverişli bir refakatçi frenli tekerlekli sandalyedir.

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Banyo ve Tuvalet Sandalyeleri ve Diğer Ürünler

Koltuk değneğinden, banyo ve tuvalet sandalyesineboru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Avcılar Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

AVCILAR MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA

 

Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.