Comfort SL 155 Banyo Tuvalet Sandalyesi

Alüminyum gövdeye sahip olan ve mevcut büyük arka tekerlekleri ile normal manuel sandalye konforu ve kullanımı olan Comfort SL 155 banyo tuvalet sandalyesi, hafifliği ile ön plana çıkmaktadır. 24 Eki 2020 17:59

Comfort SL 155 Banyo Tuvalet Sandalyesi


Alüminyum gövdeye sahip olan ve mevcut büyük arka tekerlekleri ile normal manuel sandalye konforu ve kullanımı olan Comfort SL 155 banyo tuvalet sandalyesi, hafifliği ile ön plana çıkmaktadır. Toplam ağırlığı 14 kg, taşıma kapasitesi 135 kg ve kolçaklarının ayarlanabilir olması yan transferlerde refakatçiye ve kullanıcıya kolaylık sağlayan bir banyo tuvalet sandalyesi. Comfort SL 155 klozetli tekerlekli sandalye arka tekerleklerinin çıkarılabilir alüminyum ve toplam 6 tekerlekli olması büyük tekerlekle çıkartıldıktan sonra 4 adet sarhoş tekerlek ile yüksek manevra kabiliyeti ve dıştan dışa azaltarak, genişliği dar olan alanlardan geçişini kolaylaştırıyor. Su bazlı boya kullanılması bu lazımlıklı sandalyede hiçbir şekilde paslanma olmamasını ve refakatçi frenleri ile güvenli ve konforlu bir kullanım olanağı sağlamaktadır.
 
 

Akülü Tekerlekli Sandalyeler ve Manuel Tekerlekli Sandalyeler

Koltuk değneğinden, akülü tekerlekli sandalyeye; boru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Beylikdüzü Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.
 

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

BEYLİKDÜZÜ MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA
 


 
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.