Ekonomik Tekerlekli Sandalye

Tekerlekli sandalye; fiziksel bir rahatsızlık ve / veya engel yüzünden yürüyemeyen veya kolayca hareket edemeyen insanların kullandıkları, tekerlekleri olan, el(ler)le kontrolü sağlanan, akülü sandalye ve manuel tekerlekli sandalye olarak iki çesidi bulun 06 Kas 2020 11:19

Ekonomik Tekerlekli Sandalye

Tekerlekli sandalye; fiziksel bir rahatsızlık ve / veya engel yüzünden yürüyemeyen veya kolayca hareket edemeyen insanların kullandıkları, tekerlekleri olan, el(ler)le kontrolü sağlanan, akülü sandalye ve manuel tekerlekli sandalye olarak iki çesidi bulunan sandalyedir. Her insana  ve her türlü ihtiyaca göre dizayn edilebilirler. Evde kullanılanından, düz olmayan bir zeminde kullanılanına, basket oynarken kullanılanından yarışlarda kullanılana kadar çeşitli türleri mevcuttur. Ekonomik tekerlekli sandalye, kişinin bütçesine hitap etmesinin dışında kullanıcının tekerlekli engelli sandalyesinde aradığı özelliklerin maksimum düzeyde fiyatla uyuşmasıyla da alakalıdır. Sadece tekerlekli sandalyenin ucuz olması ve kişinin bunu tercih etmesi daha sonrasında hem fiziksel hem de maddi olarak sorunlara yol açabilir. Ürün seçilirken öncelik tekerlekli sandalye fiyatları olmamalıdır. Kişinin kilosu, boyu, oturma genişliği ve rahatsızlığı bakılan tekerlekli sandalye ile örtüşüyor mu dikkat edilmelidir. Özellikle tekerlekli çocuk sandalyesinde çocuğun büyüme oranı da bakılması gereken özellikler arasında yer almalıdır. Ekonomik tekerlekli sandalye sadece tekerlekli sandalye fiyatının düşük olması anlamına da gelmemektedir. Tekerlekli sandalye sadece günlük kullanım amaçlı mı yoksa dinlenmek ve uyamak için de mi kullanılacak bu ayrımı doğru yapmak kişinin bütçesine katkıda bulunmasını sağlayacaktır. Sözün kısası, ekonomik akülü sandalye veya ekonomik manuel tekerlekli sandalye demek doğru bir ürün demek değildir. Size en uygun ürün, rahatsızlığınıza ve talebinize uyan ürünün bütçenizle örtüşmesidir.
 

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Manuel Tekerlekli Sandalyeler ve Diğer Ürünler

Koltuk değneğinden, Wollex tekerlekli sandalyeye; boru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Beylikdüzü Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve akülü tekerlekli sandalye fiyatları ve manuel tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.
 

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

BEYLİKDÜZÜ MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.