Engelli Çocuk Pusetleri

Engelli Bebek Pusetleri özellikle ‘’Spina Bifida’’, ‘’ Serebral Palsi’’ ve ‘’Kas Erimesi’’ olan çocuklar için son derece kullanışlı ve uygun ürünlerdir. 21 Eki 2019 16:08

Engelli Çocuk Pusetleri

      Tekerlekli Sandalye Dünyası, bünyesinde birçok ürün grubu barındıran bir showroom olma özelliğini her zaman kendisine bir ilke edinmiştir.

     Manuel Tekerlekli Sandalye ve Akülü Tekerlekli Sandalyelerin yanı sıra birçok ailenin de yakından takip ettiği ‘’Engelli Bebek Puseti’’ çeşitlerini de Tekerlekli Sandalye Dünyası showroomlarında ( Kadıköy-Bahçelievler-Beylikdüzü) görmek mümkün.

      Bu pusetlerin ortak özellikleri arasında en çok dikkat çekenleri; bacak arası abdüktörleri, yanal destekler, ve baş desteklerinin olmasıdır. Bu sayede vücut kontrolü olmayan engelli çocuklar, puset içerisinde daha doğru bir duruş ile oturabileceklerdir. Bu doğru oturuş ile olası bir skolyozunda önüne geçilmiş olunacaktır.

      Sırt yatar özelliği, ayarlanabilen ayaklıklar, tutunma barı, emniyet kemeri gibi diğer özellikler sayesinde hem aileler hem de çocuklar artık daha rahat edeceklerdir.

     Engelli Bebek Pusetleri özellikle ‘’Spina Bifida’’, ‘’ Serebral Palsi’’ ve ‘’Kas Erimesi’’ olan çocuklar için son derece kullanışlı ve uygun ürünlerdir. Bu ürünlerin her boy ve kiloya uygun bedenlerini Tekerlekli Sandalye Dünyası showroomlarında görüp incelemek artık mümkün.

Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.