G630 Alüminyum Mult-Fonksiyonel Tekerlekli Sandalye

  • Marka : Golfi
  • Ürün Kodu : TSDG630
Yeni
- +

7 gün içinde iade kabul edilmektedir.

Bu üründe iade kabul edilmemektedir.

Golfi G630 Multifonksiyonel Alüminyum Tekerlekli Sandalye modelimiz; tüm dünyadaki farklı markaların Hafif Alüminyum Modellerini göz önüne alarak tasarladığımız ve istenilen her özelliği üzerinde barındıran özel bir model olarak üretilmiştir.Yaptığımız ar-ge çalışmalarında kullanıcının yanı sıra en fonksiyonel,en güvenli ve en konforlu Hafif Alüminyum Tekerlekli Sandalyeyi oluşturarak sizlerin beğenisine sunduğumuz bir modeldir.Standart Hafif Alüminyum Sandalyelere oranla bu ürünü sizlere sunarken ; fiyat-performans anlamındada piyasanın en üstün modelini oluşturduk. İhiyacınız olan konfor,güvenlik,foksiyonellik ve ekonomik bir modelse; pazarın en yeni ve en doğru ürünü olarak Golfi G630 modelimizi inceleyebilirsiniz.
Favorilere Ekle
Bakanlık tarafından açıklanan yeni yasa gereği ürünlerimizin fiyatları kaldırılmıştır. Ürün hakkındaki fiyat bilgisi ve diğer sorularınız için 0212 873 63 36 / 0216 541 01 46 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak uzman kadromuzdan bilgi alabilirsiniz.

G630 Alüminyum Mult-Fonksiyonel Tekerlekli Sandalye

 

Golfi G630 Multifonksiyonel Alüminyum Tekerlekli Sandalye modelimiz; tüm dünyadaki farklı markaların Hafif Alüminyum Modellerini göz önüne alarak tasarladığımız ve istenilen her özelliği üzerinde barındıran özel bir model olarak üretilmiştir.Yaptığımız ar-ge çalışmalarında kullanıcının yanı sıra en fonksiyonel,en güvenli ve en konforlu Hafif Alüminyum Tekerlekli Sandalyeyi oluşturarak  sizlerin beğenisine sunduğumuz bir modeldir.Standart Hafif Alüminyum Sandalyelere oranla bu ürünü sizlere sunarken ; fiyat-performans anlamındada piyasanın en üstün modelini oluşturduk.
İhiyacınız olan konfor,güvenlik,foksiyonellik ve ekonomik bir modelse; pazarın en yeni ve en doğru ürünü olarak Golfi G630 modelimizi inceleyebilirsiniz.

Özellik Değer
Oturma Yeri Genişliği 46 cm
Muhteviyat Alüminyum
Ürün Ağırlığı 16 kg
Taşıma Kapasitesi 120 Kg
Toplam Genişlik 67 cm
Toplam Uzunluk 112 cm
Katlanır Genişlik 32 cm
Arka Teker 24'' PU Dolgu
Ön Teker 8" PVC Dolgu
Kolçak Yüksekliği 25 cm
Koli Ölçüleri 820x350x1000 mm
Oturma Yeri Derinliği 41 cm
Oturma Yeri Yüksekliği 48 cm
Sırt Yüksekliği 44 cm
Toplam Yükseklik 95 cm

G630 Alüminyum Mult-Fonksiyonel Tekerlekli Sandalye

Garanti Kapsamı

2 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır.
Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir.
Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünleriın kargo gönderimleri müşteriye aittir.
Lütfen ürünleri göndermeden önce bizim ile iletişime geçiniz.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.