Golfi 4 Multi Fonksiyonel Tekerlekli Sandalye

  • Marka : Golfi
  • Ürün Kodu : TSDG4
Yeni
- +

gün içinde iade kabul edilmektedir.

Bu üründe iade kabul edilmemektedir.

Golfi 4 Multi Fonksiyonel Banyo Tuvalet Sandalyesi; Katlanabilir özellikli olan bu sandalye iç ve dış kullanım için dizayn edilmiş bir modeldir. Ayrıca sırt yatar, ayak kalkar vb. özellikleriyle kullanıcının rahatlığı ön planda tutulmuştur. Manuel tekerlekli sandalye ve Banyo tuvalet sandalyesi olarak kullanıcının ihtiyacını en iyi şekilde karşılamaktadır.
Favorilere Ekle
Bakanlık tarafından açıklanan yeni yasa gereği ürünlerimizin fiyatları kaldırılmıştır. Ürün hakkındaki fiyat bilgisi ve diğer sorularınız için 0212 873 63 36 / 0216 541 01 46 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak uzman kadromuzdan bilgi alabilirsiniz.

Golfi 4 Multi Fonksiyonel Tekerlekli Sandalye

Golfi 4 Multi Fonksiyonel Tekerlekli Sandalye modelimiz banyo tuvalet sandalyesi olup kullanım alanlarında oluşan en ufak problemi dahi çözmeye yönelik düzenlenmiş bir tekerlekli sandalye modelimizdir. Üründe düşünülmüş olan Pistonlu sırt yatar özelliği sayesinde kullanıcının pozisyon değiştirerek konforunu üst düzeyde tutması. Ayarlanabilir ayak kalkar sayesinde uzun süreli kullanımlarda ve diyabet, tansiyon, hemipleji, kronik rahatsızlıklar vb hastalıklarda sıkça görmüş olduğumuz ödem gibi sorun teşkil eden problemleri ortadan kaldırır. Antibakteriyal ve kir tutmayan döşeme sistemi ile birlikte ürün üzerinde mantar ve bakteri olarak bulaşabilecek rahatsızlıkların ortan kalkması. Refakatçi fren sistemi dış alan veya iç alan kullanımlarında hastayı yormamak adına tamamen kontrolün refakatçide olmasını sağlamaktadır. Aliminyum ön çatal sistemi daha güvenli ve dayanıklık için düşünülmüş olup paslanma gibi problemi de ortan kaldırmaktadır. Ayrıca ön çatal sisteminde lastik boyutunun ayarlanabilir olması da hastaya basit olarak bir tilt pozisyonu katmadadır. Aliminyum fren sistemi kullanıcının rahatlıkla güvenliğini sağlaması açısından kolaylık gösteren ve dayanıklı bir sistem olarak dizayn edilmiştir. Aliminyum ayak palet bölgesi ise hem dayanıklılık açısından hem de aracı biraz daha alışmış olduğumuz ağırlıklardan arındırmak için uygulanmıştır. Kompozit jant sistemi ile suya dayanıklılığı arttırılmış olmasının yanında araca en büyük ağırlığı katan tekerlek bölgesinin de alışmış olduğumuz ağırlıktan arındırılmıştır. Yemek masasına yanaşabilme özelliği de imaalat sırasında düşünülüp ürün diyaznına göre eğimli şase sistemi uygulanmıştır. ayırca 7 den 70 hizmet veren bu üründe ek olarak portatif yemek masası ve tuvalet ihticaçları için lazımlık da ürün üzerinde mevcuttur. Ürünümüzde genel olarak aliminyum ve hafif malzemeler kullanılıp görünüşün de ağır bir malzeme hissiyatini ortandan kaldırmış bulunmaktayız. Bu tip ürün diyaznlarını sektördeki geçmişimizden edinmiş olduğumuz bilgilerimize dayanarak imaalatında fikir olarak sunup başarı ile benzeri olmayan bu ürünümüzü sizlere sunmaktayız.
 
 
Golfi 4 Multi FonksiyonelTekerlekli Sandalye Genel Özellikleri
 
Katlanabilir Şase
Yemek Masası
Pistonlu Sırt Yatma Özelliği
Ayarlanbilir Ayak Kalkar Özelliği
Antibakteriyal ve Kir Tutmayan Döşeme 
Refakatçi ve Hasta Fren Sistemi
Şişme hassasiyetinde silikon ön ve arka tekerlekler
İlave Antipperler ( Devrilmeyi önleyici güvenlik tekerlekleri )
Paslanmayı önleyici nanoteknolojik, nikelaj boya sistemi
 
Özellik Değer
Oturma Yeri Açısı 3 derece
Oturma Yeri Genişliği 46 cm
Muhteviyat Çelik
Ürün Ağırlığı 27 kg
Taşıma Kapasitesi 120 Kg
Şase Rengi Gri
Toplam Genişlik 65 cm
Toplam Uzunluk 118 cm
Katlanır Genişlik 35 cm
Arka Teker Havalı Şişme
Ön Teker 8'' PU Dolgu
Kolçak Yüksekliği 25 cm
Koli Ölçüleri 1160x310x800 mm
Oturma Yeri Derinliği 40 cm
Oturma Yeri Yüksekliği 54 cm
Sırt Yüksekliği 41 cm
Toplam Yükseklik 125 cm

Golfi 4 Multi Fonksiyonel Tekerlekli Sandalye

Garanti Kapsamı

2 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır.
Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir.
Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünleriın kargo gönderimleri müşteriye aittir.
Lütfen ürünleri göndermeden önce bizim ile iletişime geçiniz.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.