Golfi G-130 Manuel Tekerlekli Sandalye

  • Marka : Golfi
  • Ürün Kodu : TSDG130
Yeni
- +

7 gün içinde iade kabul edilmektedir.

Bu üründe iade kabul edilmemektedir.

Golfi G-130 Manuel Tekerlekli Sandalye Golfi G-130 Manuel Tekerlekli Sandalye 120 kg taşıma kapasitesi ile birçok kullanıcıya hitap etmektedir. Çıkarılabilir ayak yapısı sayesinde asansör vb. dar alanlarda ekstra manevra kabiliyeti sağlamaktadır. Özel dizayn edilmiş kolçak tasarımı, yemek masası ve okul sırası gibi öznelerin kullanımına uygunluk sağlamakla birlikte kolçakların geriye doğru kaldırılabilir olması kullanıcının yatak, araba vb. alanlara transferini kolaylaştırır. Golfi G-130 Manuel Tekerlekli Sandalye katlanabilir gövde yapısı taşıma ve depolama kolaylığı sağlar. 200*50 PU ön tekerlekler yüzeyi bozuk alanlarda ve mazgallarda rahat sürüş sağlar ve arka tekerleklerinin bas-çıkar özelliği ile taşıma ve depolama kolaylığı artar. Katlanabilir sırtlık yapısı transport aşamasında ekstra alan avantajı sağlar. Basamak atlatma çubuğu ve el tutaçları sayesinde refakatçi kullanımına uygundur. Ve son olarak anti bakteriyel kumaş döşeme, uzun süreli kullanımlarda bakteri oluşumunu engeller.
Favorilere Ekle
Bakanlık tarafından açıklanan yeni yasa gereği ürünlerimizin fiyatları kaldırılmıştır. Ürün hakkındaki fiyat bilgisi ve diğer sorularınız için 0212 873 63 36 / 0216 541 01 46 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak uzman kadromuzdan bilgi alabilirsiniz.

Golfi G-130 Manuel Tekerlekli Sandalye

Golfi G-130 Manuel Tekerlekli Sandalye 120 kg taşıma kapasitesi ile birçok kullanıcıya hitap etmektedir. Çıkarılabilir ayak yapısı sayesinde asansör vb. dar alanlarda ekstra manevra kabiliyeti sağlamaktadır. Özel dizayn edilmiş kolçak tasarımı, yemek masası ve okul sırası gibi öznelerin kullanımına uygunluk sağlamakla birlikte kolçakların geriye doğru kaldırılabilir olması kullanıcının yatak, araba vb. alanlara transferini kolaylaştırır. Golfi G-130 Manuel Tekerlekli Sandalye katlanabilir gövde yapısı taşıma ve depolama kolaylığı sağlar. 200*50 PU ön tekerlekler yüzeyi bozuk alanlarda ve mazgallarda rahat sürüş sağlar ve  arka tekerleklerinin bas-çıkar özelliği ile taşıma ve depolama kolaylığı artar. Katlanabilir sırtlık yapısı transport aşamasında ekstra alan avantajı sağlar. Basamak atlatma çubuğu ve el tutaçları sayesinde refakatçi kullanımına uygundur. Ve son olarak anti bakteriyel kumaş döşeme, uzun süreli kullanımlarda bakteri oluşumunu engeller.


Golfi G-130 Manuel Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri

 

Bas-çıkar arka tekerler
200*50 PU ön tekerlekler
Açılabilir kolçak
Sırt kırma özelliği
Çıkarılabilir ayaklıklar
 
Özellik Değer
Oturma Yeri Genişliği 46 cm
Muhteviyat Çelik
Ürün Ağırlığı 17 kg-YENİ
Taşıma Kapasitesi 120 Kg
Şase Rengi Siyah
Toplam Genişlik 65 cm
Toplam Uzunluk 102 cm
Katlanır Genişlik 33 cm
Arka Teker 24'' PU Dolgu
Ön Teker 8'' PU Dolgu
Kolçak Yüksekliği 23 cm
Koli Ölçüleri 800x330x780 mm
Oturma Yeri Derinliği 40 cm
Oturma Yeri Yüksekliği 97 cm
Sırt Yüksekliği 42 cm

Golfi G-130 Manuel Tekerlekli Sandalye

Garanti Kapsamı

2 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır.
Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir.
Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünleriın kargo gönderimleri müşteriye aittir.
Lütfen ürünleri göndermeden önce bizim ile iletişime geçiniz.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.